Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozmowa przez telefon - pytanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rozmowa przez telefon - pytanie

    paragraf, wybierz sobie Forum - Octavia Club Polska

  • #2
    Rozmowa przez telefon - pytanie

    Też tak macie, że jak ktoś do Was dzwoni i odbierzecie połączenie to przez 1-2 sekundy słychać bardzo słabo i dopiero po tym czasie głośność staje się normalna?

    Komentarz


    • #3
      Nie , od razu jest normalnie.
      Pozdrawiam,

      Bomber
      __________________
      O3 2,0 TDI Elegance Silver Arrow :-) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69414
      + "Lodówka" :-)

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Bomber
        Nie , od razu jest normalnie.
        +1
        Pozdr. Przemek

        Komentarz


        • #5
          Teraz dokładnie sprawdziłem, jak ktoś do mnie dzwoni, odbieram na wyświetlaczu leci czas i w 3 sekundzie połączenia pojawia się głos. Więc chyba trochę późno...

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Sweetdream
            Teraz dokładnie sprawdziłem, jak ktoś do mnie dzwoni, odbieram na wyświetlaczu leci czas i w 3 sekundzie połączenia pojawia się głos. Więc chyba trochę późno...
            Ale tak samo wygląda po zakończeniu połączenia, po "odłożeniu słuchawki" czas jeszcze leci, co nie zmienia faktu, że jak podnoszę słuchawkę (kierownica, Bolero) przy rozmowie przychodzącej i mówię "halo" "tak słucham" czy "witam" to od razu mnie słychać i ja też od razu słyszę "dzień dobry" "witam" itp.

            P.S jak mam dobry dzień to gadam przez telefon w aucie 3-4 godziny. i na razie jedyną najbardziej irytującą rzeczą w O3 jest brak książki telefonicznej z poziomu samochodu - tylko ostatnie połączenia, co i tak zmusza mnie do sięgania po telefon żeby wybrać nr z książki.
            Pozdr. Przemek

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Przem78
              irytującą rzeczą w O3 jest brak książki telefonicznej z poziomu samochodu - tylko ostatnie połączenia, co i tak zmusza mnie do sięgania po telefon żeby wybrać nr z książki.
              Jak to?
              Przeciez po zsynchronizowaniu masz dostep do calej ksiazki
              Black magic

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez greg505
                Przeciez po zsynchronizowaniu masz dostep do calej ksiazki
                Nie z kierownicy :twisted: możesz przeglądać tylko połączenia. Z Bolero oczywiście wszystko jest dostępne. W innych auta jest to lepiej rozwiązane - jest wybór co chcesz przeglądać.
                Pozdr. Przemek

                Komentarz


                • #9
                  Racja, mowilem o radyjku
                  W sumie to sobie nie wyobrazam przegladania kontaktow, tylko za pomoca pokretla :roll:
                  Black magic

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez greg505
                    W sumie to sobie nie wyobrazam przegladania kontaktow, tylko za pomoca pokretla
                    Dokładnie, szybciej jest wyjąć telefon :szeroki_usmiech ale gdzie w takim razie to ułatwienie i bezpieczeństwo :twisted: To już nawet w Passacie jest to zdecydowanie lepiej rozwiązane :!:
                    Pozdr. Przemek

                    Komentarz


                    • #11
                      Re: Rozmowa przez telefon - pytanie

                      Zamieszczone przez Sweetdream
                      Też tak macie, że jak ktoś do Was dzwoni i odbierzecie połączenie to przez 1-2 sekundy słychać bardzo słabo i dopiero po tym czasie głośność staje się normalna?
                      To kwestia fizyki, zanim głos przeleci przez wszystkie kabelki, światłowody i rurki to musi minąć 2-3 sekundy. Nie ma zmiłuj
                      www.kawapelnaslonca.pl

                      Komentarz


                      • #12
                        Re: Rozmowa przez telefon - pytanie

                        Zamieszczone przez trasat23
                        Zamieszczone przez Sweetdream
                        Też tak macie, że jak ktoś do Was dzwoni i odbierzecie połączenie to przez 1-2 sekundy słychać bardzo słabo i dopiero po tym czasie głośność staje się normalna?
                        To kwestia fizyki, zanim głos przeleci przez wszystkie kabelki, światłowody i rurki to musi minąć 2-3 sekundy. Nie ma zmiłuj
                        Ja dzisiaj testowo podłączałem na przemian 2 telefony (Galaxy Nexus i Note III) i Nexus z Androidem 4.2.1 łączy się bardzo długo z samochodem, natomiast Note III z 4.4.2 o połowę szybciej. Może tutaj jest problem z modelem telefonu/wersją softu itp. albo Skoda coś zmieniała w sofcie od BT
                        Pozdr. Przemek

                        Komentarz


                        • #13
                          Mam pytanie do posiadaczy Iphonów: czy jest jakis sposób do skopiowania zdjęć kontaktów do Bolero? Jak podłączę Nokię, to po synchronizacji zdjęcia są widoczne, przy iphonie 5s już nie. Podejrzewam, że związane to jest z kulawym bluetoothem aplowskim, ale może można to jakoś obejść?
                          O3 1,4 TSI 140KM Elegance
                          Pakiet Amazing, Sunset, Webasto, Park Assist 2.0,
                          Przebieg-ponad 25 000 km ...

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X