Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zakup O3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zakup O3

    Mireczku, sto lat w zdrowiu i radości

  • #2
    zakup O3

    witam.
    Przymierzam sie do zakupu. Aktualnie jeżdzę O2. rocznie jezdzę ok. 15000 tyś, wiekszośc po miescie.Myślę o 1.4 elegans. Z doposarzenia myślałem o ogrzewanej przedniej szybie.W co przydajacego można ją wyposarzyć. Ile to będzie kosztować?

    Komentarz


    • #3
      kkk, do 1,4 nie ma jeszcze dostępnej ogrzewanej przedniej szyby... coś ma się zmienić w tym temacie podobno od MY2015.
      Co do konfiguracji i wyposażenia, to proponuję poczytać wątki o O3 w ShowRoomie, gdzie prezentujemy swoje auta - na podstawie tam zamieszczonych informacji można wyrobić sobie już pewne zdanie
      Pzdr
      Pzdr, Fredy
      Silnik w mojej O3 smaruje olej

      Komentarz


      • #4
        ile kosztuje? po to jest konfigurator na stronie i wizyta u dealera...

        Komentarz


        • #5
          KKK, najlepiej samemu sprawdzić w konfiguratorze lub u dilera. Opcji jest dużo i każdy ma swoje preferencje. Cena to tez rzecz względna bo 1.4 elegance może cie kosztowac 70 tys a może tez grubo ponad 100 w zależności co dodasz.

          Szybę można juz zamawiać do 1.4 koszt to 750 płn ale trzeba tez zamówić grzane fotele za 800.

          Miłego wybierania. Ja sam tez właśnie się przesiadam z octavi 2 1.9 TDI na elegance 1.4
          Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

          Komentarz


          • #6
            Opcji jest do wyboru do koloru. Każdy będzie miał inne preferencje. Jeden potrzebuje kromki chleba a inny Lexusa.
            Sam musisz wybrać. Tak jak koledzy napisali, nawet 1,4 tsi możesz urządzić za ponad 100 tys zł.
            Czytanie opinii i uwag innych forumowiczów to największy fun przy kupowaniu nowego samochodu.
            www.kawapelnaslonca.pl

            Komentarz


            • #7
              Ja konfigurację o3 robiłem na podstawie o2fl. Wiec doposazalem auto w to czego mi brakowało. Po kilku dniach użytkowania jestem naprawdę zachwycony ale.. zaluje jednego ze do 1.8 nie wzialem dsg. Może duza doplata ale to by sie sprawdziło. Auto dynamiczne idealne do automatu. Sam sobie wcześniej tłumaczyłem ze to dla mnie zbędne bo jeżdżę duzo w trasie. Teraz pozostsje czekac na o4 i brać dsg x mocna benzyną bo pewnie tez będzie przeskok jak z O2 na o3

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X