Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wymiana żarówek w przednim reflektorz octavi 2014r

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wymiana żarówek w przednim reflektorz octavi 2014r

    dzajo198, najlepszego

  • #2
    wymiana żarówek w przednim reflektorz octavi 2014r

    Witam wszystkich,mam pytanie czy koś może wymieniał żarówki w przednim reflektorze octavi III z 2014r proszę o pomoc :cry: sam próbowałem i dojście jest tylko do jednej a do dwóch pozostałych jakoś brak mi pomysłu

    Komentarz


    • #3
      Napisz kolego jaki reflektor czy na zwykłe żarówki czy ma ksenony a jeśli ksenony czy z led czy bez. Jeżeli reflektor na zwykłe żarówki to wymienisz bez problemu żarówkę od świateł mijania H-7 oraz od drogowych/pozycyjnych/ dziennych też bez problemu bo to jedna żarówka H15 problem jest z żarówką od kierunkowskazów. Jest to dość dobrze opisane w instrukcji.
      Wyniki podane w ikonce poniżej mogą zawierać również zużycie paliwa przez system niezależnego ogrzewania tzw "Webasto" (bierze paliwo z baku samochodu)

      Komentarz


      • #4
        żarówek kierunkowskazów nie wymienisz sam
        skoda nie przewidziała tego mają podobno zestaw naprawczy, który polega na rozwierceniu reflektora, wymianie żarówek kierunkowskazów, a na koniec wstawienie zaślepki
        zapytałem o to przy wymianie uszczelek, bo chciałem ledowe wstawić ale nici z pomysłu
        O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez lubek24
          żarówek kierunkowskazów nie wymienisz sam
          skoda nie przewidziała tego mają podobno zestaw naprawczy, który polega na rozwierceniu reflektora, wymianie żarówek kierunkowskazów, a na koniec wstawienie zaślepki
          zapytałem o to przy wymianie uszczelek, bo chciałem ledowe wstawić ale nici z pomysłu
          Zartujesz? :shock:
          Black magic

          Komentarz


          • #6
            greg505 w tym rzecz że nie żartuje
            Nie mieli nawet na stanie by mi to cudo pokazać. Jest do zamówienia z Poznania.
            O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

            Komentarz


            • #7
              lubek24, przepraszam, że niedowierzam. OK, uwierzyłem (znaczy się taki rympał uwierzyłem, obejrzałem zdjęcia lamp) - przegięcie pały na całego!!!

              Czy tego typu kwiatki są jakoś wymienione w instrukcji obsługi pojazdu?
              Pozdrawiam, Robreg.
              ----
              furmanka.blogspot.com fan ;-)

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez lubek24
                mają podobno zestaw naprawczy, który polega na rozwierceniu reflektora, wymianie żarówek kierunkowskazów, a na koniec wstawienie zaślepki
                Hehe dobre, oczywiście można żarówki kierunków wymienić samemu, ale wiąże się to ze zdjęciem przedniego zderzaka, jest instrukcja już na forum jak to zrobić, skoda poszła z tym pomysłem za audi gdzie w kilku modelach tak właśnie się to robi :evil:
                JEST >>> O2FL by Lockin

                BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                Komentarz


                • #9
                  lockin, ale widziałeś dziurę w korpusie lampy??? Z tego co ja widziałem zdjęcie dupy lampy O3, nie ma zaślepki w miejscu żarówki kierunkowskazu. To jest problem!
                  Pozdrawiam, Robreg.
                  ----
                  furmanka.blogspot.com fan ;-)

                  Komentarz


                  • #10
                    Na tej aukcji ladnie widac, w czym rzecz.
                    Link






                    Trzeba wyciac, a potem wsadzic zaslepke :lol:
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez robreg
                      lockin, ale widziałeś dziurę w korpusie lampy??? Z tego co ja widziałem zdjęcie dupy lampy O3, nie ma zaślepki w miejscu żarówki kierunkowskazu. To jest problem!
                      A sorry, teraz dopiero zobaczylem, myslalem ze jest normalnie zaślepka :roll:
                      Aż to dziś sprawdzę u siebie, bo nie wierzę...
                      JEST >>> O2FL by Lockin

                      BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                      BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                      BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                      BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                      Komentarz


                      • #12
                        zeby olej spuścic w tym aucie, także trzeba rozwiercić miskę w odpowiednim miejscu??? :twisted: :twisted: :twisted:
                        Pozdrawiam, Robreg.
                        ----
                        furmanka.blogspot.com fan ;-)

                        Komentarz


                        • #13
                          ale gniot. Tak czytam, czytam i uwierzyć nie mogę.
                          Jak widać simply clever dla skody skończyło się na skrobaczce przy wlewie paliwa.
                          www.kawapelnaslonca.pl

                          Komentarz


                          • #14
                            W serwisie powiedziałem o wymianie żarówki kierunkowskazów - nie wierzyli.
                            Ustawiła się kolejka do macania obudowy lampy i mieli bardzo głupie miny.
                            Koszt wymiany żarówki kierunkowskazów w serwisie - 204 zł !! :shock:
                            Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                            Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                            Moja szara myszka - Octavia 3
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                            Komentarz


                            • #15
                              Technika w Skodzie idzie do przodu Nie ma jak wyjęcie lampy w OII FL
                              VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

                              Komentarz


                              • #16
                                Skoro mogli wsadzić to i wyjąć można :idea:

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Grew
                                  Skoro mogli wsadzić to i wyjąć można :idea:
                                  Wsadzali w fabryce przed montażem zderzaka i innych dupereli.
                                  Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                                  Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                                  Moja szara myszka - Octavia 3
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Miejsce na otwór jest i na śrubki do zaślepki też ,trzeba dorobić ale za 204zl w aso masakra

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Amix, chyba przed ultradźwiękowym zgrzewaniem lampy na linii prod. AL

                                      [ Dodano: Sob 18 Paź, 14 19:39 ]
                                      Zastanawiam się jak takie auto dostało homologację bezpieczeństwa, skoro nie mozna naprawić kierunku na drodze.
                                      Pozdrawiam, Robreg.
                                      ----
                                      furmanka.blogspot.com fan ;-)

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez robreg
                                        Zastanawiam się jak takie auto dostało homologację bezpieczeństwa, skoro nie mozna naprawić kierunku na drodze.
                                        Assistance trzeba wezwac
                                        Z tego co pamietam to placi sie tylko za materialy, czyli w tym wypadku zarowke
                                        Black magic

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez robreg
                                          Amix
                                          [ Dodano: Sob 18 Paź, 14 19:39 ]
                                          Zastanawiam się jak takie auto dostało homologację bezpieczeństwa, skoro nie mozna naprawić kierunku na drodze.
                                          Dodatkowo kierunki w lusterkach

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zarowka dla kierunku jesli pamietam kosztuje 25euro.
                                            Mirek
                                            PL-LOP D-ROW mutex/ocfipreoqyfb/mutex

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez bubuDE
                                              Zarowka dla kierunku jesli pamietam kosztuje 25euro.
                                              Mirek
                                              Znaczy się....wieczna i nie przewiduje się wymiany.
                                              Zaślepili i spokój.
                                              Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                                              Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                                              Moja szara myszka - Octavia 3
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Instrukcja wymiany, wyciecie + repair kit Link
                                                Black magic

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Czy zarowki sa objete gwarancja? Niezaleznie od tego czy tak czy nie, postaralbym sie, by ten kit do dziurawienia lamp x dwa skoda kupila do mojego auta za wlasne serwisu pieniadze. Wolne zarty takie rozwiazanie.
                                                  Pozdrawiam, Robreg.
                                                  ----
                                                  furmanka.blogspot.com fan ;-)

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X