Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złożenie przedniego fotela pasażera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Złożenie przedniego fotela pasażera

    Siemka.
    Od sylwestra dopiero spokojnie usiadłem. Cały czas miałem gości mieli jechać wczoraj a wyjechali dopiero jakieś 2 h temu. Mam nadzieje że się nie cofną :diabelski_usmiech

  • #2
    Złożenie przedniego fotela pasażera

    Koledzy mam pewien problem. Ostatnio potrzebowałem przewieźć coś z Ikei i próbowałem złożyć przedni fotel pasażera do takiej pozycji :

    Nie wiedziałem jak to zrobić, bo próbowałem na różne sposoby i ostatecznie położyłem go do tyłu, ale trochę przeszkadzał mi zagłówek, którego nie dało się wyciągnąć :?
    Po powrocie do domu zajrzałem do instrukcji i okazało się, że można złożyć fotel poprzez pociągnięcie w górę dźwigni do regulacji oparcia z tym, że ja mam pokrętło :?:
    O co kaman? Macie pokrętła czy dźwignie? I jak złożyć fotel mając pokrętło?

    Komentarz


    • #3
      Takie składanie to osobna płatna opcja w cenniku

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez mac_aaron
        Takie składanie to osobna płatna opcja w cenniku
        O kurde... Szkoda :? No nic dziękować za odpowiedź :-) A innej możliwości nie ma na złożenie fotela? Bo wyczytałem, że zagłówka nie można wyciągnąć :?

        Komentarz


        • #5
          Kris86, jedyna taka jak zrobiles, czyli na maxa do tyłu.
          Ewentualnie mozesz zawsze wykrecic fotel, bo jest na paru srubach tylko (+odlaczenie poduszki - to lepiej po odlaczeniu aku robic juz).
          Innych opcji nie ma - w koncu fabryka chce zarobic na tym dodatkowym bonusie

          Moja O3 RS

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez krzyzakp
            Kris86, jedyna taka jak zrobiles, czyli na maxa do tyłu.
            Ewentualnie mozesz zawsze wykrecic fotel, bo jest na paru srubach tylko (+odlaczenie poduszki - to lepiej po odlaczeniu aku robic juz).
            Innych opcji nie ma - w koncu fabryka chce zarobic na tym dodatkowym bonusie
            Ale zarabianie na każdym drobiazgu już nawet nie jest śmieszne... Śmiałem się z dopłaty za wycieraczkę z tyłu (mimo to zapłaciłem), ale żeby dopłacać jeszcze za takie podstawowe rzeczy to już przegięcie. Żeby jeszcze można było zagłówek ściągnąć :?: Niedługo będą chcieli dopłatę za kanapę z tyłu albo fotel pasażera, bo przecież nie jest to niezbędne wyposażenie :P

            Komentarz


            • #7
              Biznes is biznes i tyle Skladany fotel to wg mnie nie taka podstawa. Jakie inne auta na rynku to maja? Bo jakos nie kojarze by to była tak popularna funkcja (choc przydatna - ale przydatnych masa innych opcji tez jest).
              Z zaglowkami nie przesadzaj, w RS nie masz jak tego zrobic w ogole Nie mowiac o regulacji :P

              Moja O3 RS

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez krzyzakp
                Biznes is biznes i tyle Skladany fotel to wg mnie nie taka podstawa. Jakie inne auta na rynku to maja? Bo jakos nie kojarze by to była tak popularna funkcja (choc przydatna - ale przydatnych masa innych opcji tez jest).
                Z zaglowkami nie przesadzaj, w RS nie masz jak tego zrobic w ogole Nie mowiac o regulacji :P
                Ale jedynie Skoda reklamuje się jako "praktyczna" i "wszechstronna" :P

                Komentarz


                • #9
                  Oczywiście, że praktyczna i wszechstronna, ale po wybraniu wszystkich opcji z cennika taką się staje :diabelski_usmiech
                  Powinna się wtedy reklamować jako "praktyczna", "wszechstronna" i "droga"
                  Była - Octavia 1 1.9 TDI 90KM Przebiegła 240KKM. Średnio 20KKM rocznie (12 lat)
                  Jest - Octavia 3 Elegance 1.4 TSI 103KW(140KM)(6)(szary metal)+ amazing+dynamic(kiera wielofunkc.)+chrom+drive setup+areo+maxi-dot kolor+gsm+life plus+alarm + masę duperelek
                  Moja szara myszka - Octavia 3
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...303773#1303773

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Amix
                    Oczywiście, że praktyczna i wszechstronna, ale po wybraniu wszystkich opcji z cennika taką się staje :diabelski_usmiech
                    Powinna się wtedy reklamować jako "praktyczna", "wszechstronna" i "droga"
                    Nie do końca.... w cenniku nie ma do zaznaczenia opcji "samodzielna wymiana kierunkowskazu reflektora przedniego" 8)
                    "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez JacekRS
                      Zamieszczone przez Amix
                      Oczywiście, że praktyczna i wszechstronna, ale po wybraniu wszystkich opcji z cennika taką się staje :diabelski_usmiech
                      Powinna się wtedy reklamować jako "praktyczna", "wszechstronna" i "droga"
                      Nie do końca.... w cenniku nie ma do zaznaczenia opcji "samodzielna wymiana kierunkowskazu reflektora przedniego" 8)
                      Myślę, że byłaby to najchętniej wybierana opcja :lol

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X