Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Swiszczenie wiatru przez uszczelki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Swiszczenie wiatru przez uszczelki

    eaglemirek, fajnie tylko, że to jest wersja angielska :? poza tym spójrz na ostatni post na stronie. Z zeszłego roku i napisane, że linki nie działają

    [ Dodano: Czw 11 Lut, 16 15:27 ]
    PS. Wczoraj już na to trafiłem :P Wobec powyższego nadal jestem w z instalacją czystego systemu :?

    [ Dodano: Czw 11 Lut, 16 15:33 ]
    A może jednak niekoniecznie :!: Link
    W szufladzie w biurku leży płytka z ori Win7 Home :ideia:

  • #2
    Swiszczenie wiatru przez uszczelki

    Witam
    Mam od tygodnia O3 z kombi z 2.0TDI, do auta przesiadłem się z 4 letniego Forda Mondeo hatchabck 1.8TDCI, posiadam jeszcze 11letnią Vectre C kombi z 2.0T ( benzyną).


    I mam problem dużo jeżdżę autostradami, a do moich uszu dobiega przeraźliwy świst wiatru przechodzący najprawdopodobniej przez ramkę w tylnych szybach.

    Chodzi mi o ten słupek co rozdziela szybę ruchoma od nieruchowej. Gdy naciśnie się palcem szybę w rejonie tego słupka widać jest, że nie siedzi ona sztywną w uszczelnieniu tylko ma pokaźny luz ( w Fiacie 125p było sztywniej ). Gdy naciśnie się szybę przy innych krawędziach to siedzi ona sztywno.
    Czy mogę to zareklamować, bo dźwięk jest irytujący a radio Bolero jeszcze bardziej( jakość dzwięku).

    Jest to jeden z większych mankamentów, jak bym wiedział to wcześniej pozostałbym przy Mondeo, a tak 2 lata się będę męczył, albo chamsko zakleję taśmą szybę z ramką.
    Z uszczelek piszczy wiatr, w drzwiach zbiera się woda, radio gra bez basów, a co tam i tak najlepszym autem jest auto słuzbowe

    Komentarz


    • #3
      Zaklej tasma na test i sie przejedz. Jezeli to rzeczywiscie ta ramka to prosto z jazdy z ta tasma pojechalbym do ASO, jak luzne to niech naprawiaja.

      Komentarz


      • #4
        Zaklejone i o niebo lepiej.
        Z uszczelek piszczy wiatr, w drzwiach zbiera się woda, radio gra bez basów, a co tam i tak najlepszym autem jest auto słuzbowe

        Komentarz


        • #5
          witam mam tem sam problem tez śwista cos w okolicy szyby nie wiadomo skad a nie było tego

          Komentarz


          • #6
            u mnie jak by te uszczelki nie zabardzo przylegały i pewnie to problem, na szczeście to nie moje auto zakleiłem czarna taśmą, nie otwieram tylnich okien i tak musi wytrzymać do przeglądu.
            Szkoda mi czasu poświecać na zostawianie auta w serwisie i czekanie jak baran i modlenie się że moze to naprawią, straciłem nadzieję, ze sie to da zrobić.

            jeszcze tylko 105 tys km/23 miesiące i wymieniam auto pewnie nawet ta stojąca woda w drzwiach nie zdązy zrobić rudej. Masakra XXI wiek i 97tys pln na auto
            Z uszczelek piszczy wiatr, w drzwiach zbiera się woda, radio gra bez basów, a co tam i tak najlepszym autem jest auto słuzbowe

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X