Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bardzo słabe ogrzewanie od strony pasażera.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bardzo słabe ogrzewanie od strony pasażera.

    Witam wszystkich... Jestem nowym właścicielem Skody Octavia III 1.6 D 2015 r , 80 tys , manual . Auto posiadam 4 tyg i po kupnie jakoś nie zwróciłem uwagi czy w sumie auto grzeje dobrze było ciepło wiec jakoś mi nie przyszło do głowy sprawdzać. Obecnie jestem po wymianie rozrządu gdyż napinacz piszczał niby wada fabryczna wiec wymieniłem cały. Przy spadku temp. odczułem że prawa strona dmucha zimnym powietrzem pomyślałem sobie może coś się zawiesiło wiec wykonałem ( kalibrację klap według instrukcji na forum ) , w sobotę spuściłem płyn chłodniczy i zauważyłem że jest jakiś brązowy osada na rurach , kupiłem preparat do czyszczenia ale efekt słaby i w sumie nic to nie pomogło . Nie wiem jak się dostać do klap wiec sprawdziłem czy silniczki chodzą właściwie i nic nie stuka nic nie puka (dostałem się od strony schowka przez nawiew na nogi i ile dałem rade tyle wsadziłem rękę i chyba wszystko działa zmienia się z zimnego na lekko ciepłe. Każdy mi mówi że nagrzewnica nie może być zatkana a mi jednak chodzi po głowie że to właśnie ona stwarza problem. Kolega podłączył pod PC i jeden błąd jaki został wykryty to P1719 00 (009) jeżeli jest ktoś kto by mógł pomóc z góry dziękuję i pozdrawiam.

  • #2
    Odkopuję temat, bo mam ten sam problem. O3 2014, 2.0 TDI DSG. Wczoraj myślałem, że mam jakąś nieszczelność w aucie, a okazało się, że prawa strona dmucha całkiem zimnym powietrzem.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X