Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Usterka poduszek powietrznych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Usterka poduszek powietrznych

    Witam
    Mam problem z usterką poduszek powietrznych w Octavii 3 kombi 2014r. Po zakupie samochodu ok. 1,5 roku temu oddałem go do gruntownego czyszczenia wnętrza razem z praniem tapicerki. Krótko po tym zapaliła się kontrolka poduszek. W serwisie stwierdzili uszkodzony czujnik zderzeniowy w drzwiach od kierowcy. Niestety po wymianie błąd pozostał nie do skasowania. Po kilku miesiącach jazdy z kontrolką podczas przeglądu samochodu warsztat skasował błąd i się przez jakiś czas nie pojawiał. Komputer wykazał błąd któregoś czujnika z przodu. Niestety po ok. pół roku znowu zapaliła się kontrolka poduszek. Serwis tym razem stwierdził błąd głównego sterownika. Nie zdecydowałem się na wymianę i przy okazji serwisu w warsztacie stwierdzili błąd poduszki kierowcy nie do skasowania. Oddałem auto do elektryka. Trzymał je ok miesiąca. Wymienił na używany główny sterownik poduszek, Wymienił na drugi lecz błąd został. Sprawdzał przewody, sprawdzał też pozostałe czujniki i nic. Komputer pokazuje błąd pomiędzy czujnikiem w drzwiach kierowcy a sterownikiem. Konsultował się z połową elektryków samochodowych w Białymstoku inic. W końcu rozłożył ręce i chce mi oddać samochód nie naprawiony.
    Może ktoś podpowie co może być przyczyną albo co zrobić dalej.
    Do serwisu nie chcę znowu oddać ponieważ już 2 razy stwierdzili nietrafną diagnozę, wymienili części i bez efektów.

    Radek

  • #2
    Podaj numer tego błędu. Będzie łatwiej coś ustalić.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X