Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy z kodowaniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problemy z kodowaniem

    Cześć,

    Jestem tutaj nowy ? Witam wszystkich serdecznie!

    Korzystałem, z kodowań z naszego forum ale niestety nie pomogło rozwiązać to mojego problemu. Mianowicie, już "nauczyłem" się zapisywać kodowania ale troszkę za późno. Mianowicie:

    -straciłem podświetlenie lusterek zewnętrznych nie wiem czy podgrzewania szyb też
    -straciłem domykanie szyb z pilota oraz blokadę rodzicielską ( wszystkie szyby działają góra/ dół auto oprócz tylnej lewej szyby )
    -straciłem opcję ściemniania i rozjaśniania podświetlania skarpet w radiu
    -straciłem obniżanie lusterka przy cofaniu mimo odblokowania funkcji w radiu i zaznaczenia, że ma działać
    -straciłem również drive mode z przycisku i pamięta wcześniej ustawiony tryb
    -bagażnik mogę otworzyć tylko z pozycji pilota środkowym przyciskiem, za pomocą przycisku w pokrywie oraz przycisku z kabiny nie jestem w stanie otworzyć bagażnika.

    Czy jest ktoś mi w stanie pomóc ? Czy na podstawie np mapy kodowań jest mi ktoś w stanie sprawdzić odpowiednie wyposażenie mojego samochodu i odblokowania wszystkich możliwych funkcji ?

    Z takich przydatnych rzeczy to zakodowałem LH/CH z pozycji reflektorów i halogenów, podwójne światło przeciwmgielne, odblokowany fis itp.

    Korzystam oryginalnego przewodu VCDS, nie żadnego klona. Posiadam przewód tylko do użytku prywatnego ( 3 VIN )

    Bardzo was proszę o pomoc !! Jestem świeżo po zakupie O3, chciałem porobić podstawowe mody aby zwiększyć przyjemność z zakupu i troszkę przekombinowałem ?

  • #2
    Zamieszczone przez krywciu Zobacz wpis
    -straciłem podświetlenie lusterek zewnętrznych nie wiem czy podgrzewania szyb też
    Podświetlenie lusterek jest na forum: Sterownik dzrwi > Bajt 1 > Bit 0 - "Door Entry Lights Installed",


    Zamieszczone przez krywciu Zobacz wpis
    -straciłem domykanie szyb z pilota oraz blokadę rodzicielską ( wszystkie szyby działają góra/ dół auto oprócz tylnej lewej szyby )
    Musisz zrobić kalibrację - znajdziesz bez problemu


    Zamieszczone przez krywciu Zobacz wpis
    -straciłem opcję ściemniania i rozjaśniania podświetlania skarpet w radiu
    Sprawdź kodowanie do podświetlenia, czy wszystko masz zaznaczone.

    Tyle wiem


    Komentarz


    • #3
      Cześć.
      Jak robiłeś autoscan przed zabawą to powinieneś posiadać pierwotne codowania. Ewentualnie przy oryginalnym VCDS w katalogu debug znajdziesz plik csv z wprowadzanymi zmianami. Z niego powinieneś odzyskać pierwotne kodowanie.
      Powodzenia

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X