Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Schematy elektryczne O3.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Schematy elektryczne O3.

    Panowie czy ktoś posiada schematy elektryczne do Octavi III??? Im więcej tym lepiej.
    Na początek interesuje mnie rozpiska wtyczki BCM T73C.

  • #2
    Ludzie płacą żeby mieć takie reczy. Wykup sobie czas naERWINie i ściągniesz co Ci będzie potrzebne.
    Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      A możesz mi powiedzieć jaki jest koszt wykupienia dostępu?

      Komentarz


      • #4
        1h - 7euro
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Panowie co oznaczają te symbole na schemacie, które zaznaczyłem strzałkami? Schemat.jpg

          Komentarz


          • #6
            Zadzwoń to wyjaśnię. Za dużo pisania.
            Na filmach Krzynola też chyba jest odpowiedź.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #7
              Panowie i panie czy poratuje ktoś informacją który to plus a który minus ? Pompa elektryczna chłodzenia 5Q0 965 561B z Octavii III 2017r silnik 2,0TDi 150km chce ją przetestować zanim spuszczę płyn podpinając bezpośrednio z akumulatora.
              Załączone pliki

              Komentarz


              • #8
                Brązowy masa, środkowy plus.
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez alokostry Zobacz wpis
                  Panowie czy ktoś posiada schematy elektryczne do Octavi III??? Im więcej tym lepiej.
                  Na początek interesuje mnie rozpiska wtyczki BCM T73C.
                  Do O3 jest bardzo mało źródeł do pobrania schematów za free. Sam szukałem dosyć długo i już sobie odpuściłem a można powiedzieć same mi wpadły w ręce jak coś innego szukałem.
                  Do O3 z przed liftu jeszcze idzie coś znaleźć ale po lifcie to już naprawdę trudno .
                  Napisz mi na priv jaki schemat potrzebujesz to zobaczę czy mam.
                  KOMAND

                  Komentarz


                  • #10
                    tu są nawet do 2024
                    Link

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X