Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3, bagażnik sam się nie rygluje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O3, bagażnik sam się nie rygluje

    Cześć,
    sytuacja wygląda następująco - gdy otworze sam bagażnik z pilota to po zamknięciu klapy pozostaje on dalej otwarty - kierunkowskazy nie mrugają przy zamykaniu. Wcześniej po zamknięciu klapy, kierunki mrugnęły i bagażnik był zamknięty / zaryglowany.

    Nie znalazłem takowego ustawienia w opcjach.. czy ktoś miał podobny problem lub może wiedzieć co jest przyczyną?
    pozdr.

  • #2
    Zobacz czy dochodzi prąd do klamki. Jak dochodzi to pewnie mikroprzełącznik w klamce.

    Komentarz


    • #3
      hmm ale jak pilotem kliknę zamykanie drzwi to bagażnik się rygluje bez problemu..

      Komentarz


      • #4
        Jest 30 sekund na zamknięcie bagażnika. Możesz to zmienić adaptacją, ale ja bym zostawił, bo nieraz kluczyki lądowały w bagazniku przy pakowaniu zakupów i klape mogłem jeszcze otworzyć.
        Jak chcesz zamknąć to tak jak mówisz, za pomocą pilota się da.

        Komentarz


        • #5
          to chyba piszesz o innej opcji - do tej pory przy zamykaniu klapy (jeśli na pilocie wybierałem otwieranie Tylko bagażnika) - zamek klapy ryglował się od razu, automatycznie, potwierdzając kierunkami. Od kiedy posiadam auto tak to działało i było to bardzo wygodne.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X