Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Android Auto- nie widzi sieci.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Android Auto- nie widzi sieci.

    Dobry wszystkim, mam mało istotny,nic nie znaczący problem, który mnie irytuje.
    Niemal na pewno po ostatnie aktualizacji do andka 12 na radiu Bolero mam ikonę-zero zasięgu i przekreślony telefon. Widzi mi nazwę telefonu, pod nazwą fona jest- brak zasięgu. Pomimo tego mogę normalnie wykonywać połączenia, przeglądać kontakty,smsy,itd.
    Na koniec ciekawostka, ja wykonuję połączenie jest jak wyżej, jak ktoś do mnie dzwoni, to po sekundzie czy dwóch pojawi się normalnie zasięg i nazwa sieci, w moim przypadku T-Mobile, po rozłączeniu się mija kilka/kilkanaście sekund brak sieci, brak zasięgu.
    Takie niby nic a wk...a mnie do żywego.

  • #2
    Dobry, odgrzewam kotleta w kolegi wątku, bo mam ten sam problem. Znalazłeś rozwiązanie?
    U mnie zmiana nastąpiła przy wymianie telefonu (na A52s 5G). Podejrzewam, że problem tkwi w dwóch kartach sim, ale kombinowałem na różne sposoby bez skutku.
    Ktoś, coś?
    Pzdr

    Komentarz


    • #3
      Niestety nie, caly czas tak mam.

      Komentarz


      • #4
        a u mnie na Android 12 działa..i po kablu i z aawireless po wifi.
        i też mam 2 simy

        Komentarz


        • #5
          AA dziala i nigdzie tego nie negowalem. Napisalem jasno w czym problem i ewentualnie doprecyzuj czy "TO" Ci dziala.
          Po kablu normalnie mam wskazania zasiegu sieci, nazwe sieci. Bez kabla jest brak sieci i przekreslone kreski jak brak zasiegu, nie mniej logo pogody obok jest normalnie.

          Komentarz


          • #6
            doprecyzujmy "TO" - bez kabla i bez AA - czyli tylko BT dla telefonu tak?

            Komentarz


            • #7
              Tak. /znaki/

              Komentarz


              • #8
                dziś i wczoraj sprawdziem - telefon podłączony po BT do radia, widać poziom sygnału sieci i stan baterii telefonu.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X