Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PIkanie przy wysprzeglaniu, na postoju...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • PIkanie przy wysprzeglaniu, na postoju...

    Zamieszczone przez mateuszSBE
    A gdybym miał kabel samemu mógł bym coś po zmieniać??
    Mógłbyś.

    Szczegóły w PW.

  • #2
    PIkanie przy wysprzeglaniu, na postoju...

    Witam,
    Oddałem dziś auto do serwisu - włączał się dzwięk od czujników parkowania i wyskakiwał error na wyświetlaczu (wykrzyknik). Działo się to przy zmianie biegów oraz manewrowaniu sprzegłem. Wystepowało bez względu na bieg. Czekam na info od serwisu o co c'mon. Macie jakieś przypuszczenia?
    Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez ELM0
      Macie jakieś przypuszczenia
      a światła wstecznego nie paliły się cały czas?
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        piotrek_gdy, Nie wiem. Ma to jakieś znaczenia? Wykrzyknik pokazywał się przy przednich czujnikach. Również przy wysokich biegach.
        Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez ELM0
          Ma to jakieś znaczenia?
          o tyle o ile :roll:
          ELM0, właczenie parktronika powoduje m.innymi wrzucenie wstecznego -może masz uszkodzony włacznik - wtedy światła wsteczne palą się
          oczywiście prościej podłaczyć kompa- wtedy będzie od razu wiadomo
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            piotrek_gdy, ja podejrzewam że jakiś moduł padł... jak przy 5 biegu można mówić o.... Czekam co serwis powie

            [ Dodano: Wto 10 Cze, 14 22:55 ]
            W czwartek ponowna wizyta w serwisie. Jest do wymiany "jakiś" moduł wewnątrz deski który wystawia błąd. Szczegóły będą znane w czwartek.

            [ Dodano: Wto 24 Cze, 14 08:33 ]
            Moduł wymieniony. Niestety Żona odbierała I nie zapamiętała dokładnie nazwy.
            Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

            Komentarz


            • #7
              u mnie jest to samo pikanie załączało się w różnych sytuacjach serwis stwierdził że jest to problem z głośniczkiem o systemu parkowania we wtorek jestem umówiony na wymianę

              Komentarz


              • #8
                amax, mi powiedzieli ze to moduł i wysłał błąd jak kompa połączyli.
                Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X