Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z podgłaszaniem DAB

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z podgłaszaniem DAB

    Enriquez, można tak powiedzieć po prostu lepiej po na woskowaniu zeby odstał troche w cieple im wieksza temp tym szybciej i pod swiatło bezie widac taką mgiełke wtedy spolerowac delikatnie wtedy jest mission complete

  • #2
    Problem z podgłaszaniem DAB

    A dzisiaj mi sie takie licho przytrafiło, że na DAB nie da sie podgłośić ani gala na radiu ani na kierownicy. Ścisza sie normalnie. Na wszystkich innych źródłach dźwięku działa normalnie - nawet na radiu FM. Co to moze byc ? Ciekawe co jutro w ASO powiedzą.
    O3 RS TDI DSG

    Komentarz


    • #3
      ja miałem problem z radiem - moim zdaniem związany z softem. Serwis stwierdził, że wyświetlacz radia Bolero jest do wymiany.

      Komentarz


      • #4
        A wymienili ? Próbowali wczesniej cos z softem zrobic ?
        To był podobny problem jak u mnie ?
        U mnie to jest na bank z softem związane. Gałki działają na 100%
        O3 RS TDI DSG

        Komentarz


        • #5
          Zamowili wyswietlacz. Czekam na wymiane


          Nie probowali - od razu to stwierdzili

          Komentarz


          • #6
            Okazało się, że po nocy problem ustąpił
            O3 RS TDI DSG

            Komentarz


            • #7
              Moje Bolero ma różne odpały, moim zdaniem związane z wilgotnym powietrzem. Ostatnio zablokowała się możliwość zmiany matężenia podświetlenia o to na najmocniejszym ustawieniu. Pomaga krótki podtój z wyjętym kluczykiem.

              Komentarz


              • #8
                Ja nie mam Bolero tylko Columbusa ale wygląda na to, że wszystkie szaleją

                [ Dodano: Sro 27 Sie, 14 13:38 ]
                W serwisie powiedzieli, że błędów w systemie nie ma i żeby obserwować.
                O3 RS TDI DSG

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X