Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podgrzewana tylna kanapa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podgrzewana tylna kanapa

    Mam do sprzedania czyste drewno pobudowlane - przyjechało z tartaku góra 2-3 tygodnie temu. Będzie popakowane w duże paczki lub luzem (wybór zainteresowanego) - szczegóły na zdjęciach.
    Odbiór z Jaworzna własnym transportem (WAŻNE: kierowca musi mieć buty BHP, długi rękaw, koszulkę BHP, kask - bez tego nie zostanie wpuszczony na budowę) - chętnie "patelnią" na którą wrzucilibyśmy drewno bezpośrednio z kontenera.
    Cena 100zł/m3 (mowa czystym). Oczywiście do negocjacji - szczególnie przy większych ilościach.
    Kosz z prętów ma około 4m3 (2x2x1m) i kosztowałby 400zł (drewno) + 50zł kaucji za kosz.

    Info na PW.

    [ Dodano: Czw 12 Maj, 16 08:02 ]
    foty

    [ Dodano: Czw 12 Maj, 16 08:03 ]
    foty2

    [ Dodano: Sob 14 Maj, 16 22:27 ]
    No dobra... 50zł/m3?
    Decydujcie się, bo inaczej po nadchodzącego tygodnia temat się zdezaktualizuje...

  • #2
    Podgrzewana tylna kanapa

    Witam.
    Czy u pasiadaczy podgrzewanej tylnej kanapy po wlaczeniu przycisku na tunelu srodkowym wyswietla sie komunikat w odbiornikach komfortu? Zdawalo mi sie ze wczesniej byl a teraz go brak. Nie pamietam dokladnie...
    Biały RS kombi TSI

    Komentarz


    • #3
      Miałem chwilę to z ciekawości sprawdziłem to u siebie - nie wyświetla się. W sumie to trochę dziwne, bo chyba każda inna pierdółka się tam pokazuje :?
      Pozdro

      Komentarz


      • #4
        Dzieki. Jutro mam serwis to sprawdza to grzanie.
        pzdr
        Biały RS kombi TSI

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X