Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Octavia 2017 i piszczące wycieraczki po 6 miesiącach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowa Skoda Octavia 2017 i piszczące wycieraczki po 6 miesiącach

    Cześć,

    Mam następujący problem z moją Octavią i chciałbym prosić Was o radę. Mam półroczną Octavie i jeźdze nią dopiero o 2 miesięcy. I nie mogę wytrzymać jak słyszę jak trą i są głośne moje przednie wycieraczki...Czy jest to możliwe, że po pół roku oryginalne wycieraczki są do wymiany?

    Dodam, że używam K2 Nuta jako płynu do szyb...Czy to może być powód....Czy pozostaje mi tylko wymienić wycieraczki?

    Bardzo dziękuję z góry za pomoc.


  • #2
    A jaki przebieg? U mnie ok. 60k km wytrzymują skodowe gumy.

    Komentarz


    • #3
      W zaleznosci od rodzaju plynu do spryskiwaczy, szyby sa mniej lub bardziej "chropowate" dla wycieraczek.

      Umyj szybe, plynem do mycia naczyc i przetestuj inny plyn do spryskiwaczy.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        U mnie wycieraczki drą jape od nowości, byłem w serwisie ale nic to nie dało (powiedzieli że wyczyścili i wyregulowali) przy najbliższej okazji kupię nowy kompet i obaczymy co będzie.
        Był Seat LEON 1.9 TopSport

        Komentarz


        • #5
          kup płyn do spryskiwaczy w biedronce i za 13zł bańka i nie ma problemu ,u mnie dwa lata wytrzymały i nie piszczały a teraz mam valeo które też przez dwa lata sprawowały się bez zastrzeżeń

          Komentarz


          • #6
            Wymieniłem wycieraczki na nowe w tym tygodniu - głośna praca od nowości. Teraz jest super, kupiłem bosch aerotwin Wycieraczki samochodowe | wycieraczkidoszyb.pl
            Był Seat LEON 1.9 TopSport

            Komentarz


            • #7
              Ja też cały czas używam bosch'a i bardzo zadowolony jestem - zmieniam raz w roku późną jesienią. W tym roku coś mnie podkusiło i wziąłem tańsze valeo, nie minęły dwa miechy i marzą.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X