Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wycie (jakby wału) podczas jazdy octavia 1,2 105km 2015

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wycie (jakby wału) podczas jazdy octavia 1,2 105km 2015

    Witam przejrzalem forum i nie znalazlem identycznego tematu. Mam problem z wyciem z przodu samochodu podczas jazdy. NAbradziej słyszalny jest po przekroczeniu 130 km/h, odejmujac gaz slychac delikana różnice, wciskajac sprzęglo nic sie nie zmienia, dzwiek jednostajny zmieniajacy sie wraz z szybkościa samochodu. Dzwięk ten przypomina huczenie walu w dostawczaku ;-( a jak wiadomo w skodzie napedy tylnego brak. Może ktoś mial podobny problem i go rozwiązal, pacjent skoda 1,2 tsi 105km szkrzynia biegow 6 biegowa oznaczenie PRL r prod 2015. Z góry dzieki za podpowiedzi. A moze macie zaufanego mechanika w Warszawie lub jej zachodniej strony który bedzie potrafił zdiagnozowac problem.

  • #2
    celowałbym w łożysko piasty.

    Komentarz


    • #3
      Jak kolega wyżej, łożysko piasty. Czyli cała piasta i najlepiej z dwóch stron

      Komentarz


      • #4
        Hejka. Dzis odstawilem samochod do serwisu. O efaktach powiem po wszystkim

        Komentarz


        • #5
          i jak ci poszla naprawa ?

          Komentarz


          • #6
            Ja w ostatnie wakacje przerabiałem coś w tym stylu - też celowałem w łożyska kół przednich. Wycie nasilało się po 80 km/h i zmieniało podczas skręcania. Niestety to była skrzynia biegów - poszła do regeneracji.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X