Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubytek płynu chłodniczego, tryb awaryjny -P00B7

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ubytek płynu chłodniczego, tryb awaryjny -P00B7

    Cześć Panowie,
    Czy ktoś podpowie czy moja diagnoza jest trafna? Samochód po odpaleniu wpadł w tryb awaryjny - obcięta moc i obroty do 4000 obr./min. + informacja o usterce układu start stop. Do tego wszystkiego uciekł płyn chłodniczy. Po podpięciu kompa wyskoczył błąd P00B7 - słaby przepływ płynu chłodniczego. Po dolaniu płynu i skasowaniu błędu / błąd powraca. Pod maską ogólnie sucho - jedynie zapocona pompa wody. A więc moja diagnoza - pompa do wymiany wraz z obudową. Z racji dużych kosztów około 1500 zł same części proszę o poradę czy ktoś spotkał się z taką sytuacją?
    Pacjent - Octavia 3 fl, 1.8 tsi przebieg 190 tys.

  • #2
    Czytałeś to: Audi A5 - 1.8 TFSI 2014/8TA - P00B7 | Ross-Tech Forums , autor wskazuje na uszkodzony czujnik temp., ubytek płynu może być bez związku.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Mlyson Zobacz wpis
      Cześć Panowie,
      Czy ktoś podpowie czy moja diagnoza jest trafna? Samochód po odpaleniu wpadł w tryb awaryjny - obcięta moc i obroty do 4000 obr./min. + informacja o usterce układu start stop. Do tego wszystkiego uciekł płyn chłodniczy. Po podpięciu kompa wyskoczył błąd P00B7 - słaby przepływ płynu chłodniczego. Po dolaniu płynu i skasowaniu błędu / błąd powraca. Pod maską ogólnie sucho - jedynie zapocona pompa wody. A więc moja diagnoza - pompa do wymiany wraz z obudową. Z racji dużych kosztów około 1500 zł same części proszę o poradę czy ktoś spotkał się z taką sytuacją?
      Pacjent - Octavia 3 fl, 1.8 tsi przebieg 190 tys.
      Jeśli masz jeszcze ori pompę od nowości to niestety... I tak długo wytrzymała
      NFPNorth-West
      2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
      WARSZTAT www.dsize.pl
      ->
      CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
      spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

      Komentarz


      • #4
        zainteresuj się pompą wody, pewnie padła i do wymiany.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X