Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Terkotanie na biegu jałowym 1.4 tsi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Terkotanie na biegu jałowym 1.4 tsi

    Witam, mam problem z terkotaniem na biegu jałowym ale tylko wtedy gdy samochód jest rozgrzany. Na zimnym jest cisza. Kiedy wciśnie się sprzęgło lub lewarkiem zblize się do któregoś biegu również cisza. Podobno może coś być ze skrzynią biegów. Mogła by pomóc np wymiana oleju? Słyszałem też o podkładkach pod wałek ale nie jestem pewny czy to nie było w wersji na łańcuchu

  • #2
    Standard w 1.4 TSI Jest trochę wątków o tym. Ja nie ruszam dopóki nic się nie dzieje. Jak będzie sprzęgło do robienia to wtedy to ogarnę
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      Masz podobny problem? Ogólnie sprzęgło chodzi dobrze. Nic się nie dzieję więcej i te terkotanie trochę przeszkadza...

      Komentarz


      • #4
        Jak pisałem. Standard. Nie zawsze,ale czasem terkocze. Wciśnięcie sprzęgła i cisza. Jest tu trochę tematów i na innych forach też.
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • #5
          U mnie też tak terkocze. Przejechałem póki co 12 kkm od nabycia auta używanego. Obecnie 172 kkm. Mechanik proponował wymianę sprzęgła i sprawdzenie luzów w skrzyni biegów, ale podziękowałem. Póki co stan bez zmian, raz terkocze mocniej raz słabiej, ale auto jeździ bez problemów, sprzęgło też normalnie bierze.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X