Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pas zablokowany

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pas zablokowany

    Toć przecie w caxa masz łańcuch na rozrządzie

  • #2
    Pas zablokowany

    Witam.
    Dziś po demontażu fotelika z tylnej kanapy pas nie uległ zwinięciu. Nie było stłuczki czy ostrego hamowania. Rozwijać się go dało. Niestety został cały rozwinięty i ani myśli wrócić do wyjściowej pozycji. Zgłosiłem fakt telefonicznie do ASO. Serwisant stwierdził, że moja wina bo pasa nie powinno się rozwijać do końca. Tylko jak wtedy zamontować fotelik dla niemowlaka... Czy mogła to być wina tego konkretnego pasa i czy domagać się wymiany na gwarancji na nowy? Twierdził, że trzeba cały pas demontować i rozbierać zawleczki. ok 2 godziny roboty (raczej na mój koszt).
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      jedz do innego aso. według mnie to sie kwalifkuje do gwarancji.
      OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

      Auto Detailing: Dream Car Studio
      (znajdź również na fb)

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez robimal
        bo pasa nie powinno się rozwijać do końca
        ...co za :hammer
        ... to niech skoda zacznie montować jakąś blokadę, a skoro takiej nie ma, to pas można rozwijać dokąd się da.
        Najpierw napisz maila do SAP ze skargą na tego fachowca, a potem pojedź tego samego ASO. Powiedz, że zaciął się mechanizm zwijania pasa i zażądaj naprawy w ramach gwarancji.

        [ Dodano: Pon 26 Maj, 14 17:44 ]
        witachu,
        jedz do innego aso
        to się kwalifikuje do zrobienia w każdym ASO Skody. Nie ma co jeździć po całym kraju i szukać serwisu który się podejmie.
        www.kawapelnaslonca.pl

        Komentarz


        • #5
          robimal, zadzwoń jeszcze raz do tego ASO i poproś ich o przygotowanie dla Ciebie takiej interpreracji ( że to twoja wina ) na piśmie z podpisem kierownika serwisu. Zapewne zostaniesz poproszony o podjechanie na dodatkowe "oględziny" w trakcie którch, ASO, w geście dobrej woli ( czytaj rozumiejąc swoją głupią wcześniejszą odpowiedź ) wykona naprawę za darmo.
          Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
          Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

          Komentarz


          • #6
            Dzięki serdeczne za cenne uwagi. Oczywiście podzielę się dalszym rozwojem sytuacji.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez trasat23
              witachu,
              Cytat:
              jedz do innego aso

              to się kwalifikuje do zrobienia w każdym ASO Skody. Nie ma co jeździć po całym kraju i szukać serwisu który się podejmie.
              ale po co te emocje? napisałem tylko zeby jechał do innego przykładowo w okolicy swojego miejsca zamieszkania a nie na drugi koniec Polski. wielokrotnie juz było tak ze w jednym aso nie wiedzieli jak sie zabrac do sprawy i zrzucali wine na klienta, a w drugim robili bez problemu.
              OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

              Auto Detailing: Dream Car Studio
              (znajdź również na fb)

              Komentarz


              • #8
                witachu,
                Emocje wynikają z tego, że konsument musi kombinować jak zrealizować swoje prawa. Nic nie mam do Twojej porady. Po prostu irytuje mnie fakt, że tak bezczelnie można potraktować klienta!
                www.kawapelnaslonca.pl

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X