Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Bolero

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio Bolero

    Tippo, RS TDI ma pełna plyte pod silnikiem. przy 160km/h przez 1-2h trzyma temp w granicach 106-110stopni u mnie. Chyba ze olej ma za soba 15kkm i jest go blisko min, wtedy dobija do 114..

  • #2
    Radio Bolero

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Chciałem się zapytać czy w waszych octavkach też nie działa dotyk. Ja zgłosiłem to w ASO i dopiero po nagraniu filmiku jak skaczą stacje i nie działa dotyk przyznali mi nowy ekran. Jak to jest u was? Ja mam chyba pecha bo przy 16,000 padło mi DSG. :cry:

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Maksym2014
      Chciałem się zapytać czy w waszych octavkach też nie działa dotyk.
      U mnie działa
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz


      • #4
        Użyj opcji szukaj, już były takie tematy.

        Komentarz


        • #5
          Ja miałem inną ciekawą sytuację, po odpaleniu wyświetlił się komunikat "brak dostępnych źródeł" karta SD i płyta CD w radiu :? Spotkał się już może ktoś z podobnym problemem?

          Komentarz


          • #6
            U mnie raz się zdarzyło, że wszystko działało - dotyk, radio, cd, ale z głośników nie wydobywał się żaden dźwięk... Po wyłączeniu i odczekaniu chwili wszystko wróciło do normy.

            Widać, że coś ten Bolero do najbardziej udanych nie należy.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Chris11
              U mnie raz się zdarzyło, że wszystko działało - dotyk, radio, cd, ale z głośników nie wydobywał się żaden dźwięk... Po wyłączeniu i odczekaniu chwili wszystko wróciło do normy.

              Widać, że coś ten Bolero do najbardziej udanych nie należy.
              Do czasu zakończenia gwarancji nie jest to problem, ale co potem? Zastanawiam się czy zgłosić to do ASO (mam zdjęcia) i w przypadku gdy sytuacja się powtórzy "na amen" po okresie gwarancji będzie to podstawa do wymiany (ujawnienie problemu wraz z wpisem w ASO nastąpiło w okresie gwarancji)?

              Komentarz


              • #8
                Ja bym zgłosił... Zawsze, jak się coś wydarzy to możesz się powołać, że było zgłoszenie i jest szansa, że zrobią na gwarancji.
                Generalnie, wszystko co nas niepokoi warto zgłaszać.

                Komentarz


                • #9
                  Jak wsiade i odpale od razu. W sensie wkladam kluczyk i przekrecam a nie czekam na poszczegolnych etapach az wszystlo sie uruchomi to tez tak czasem mam. Przez pare sekund. Jakby bolero nie zdazylo sie zaladowac i wczytac wszystkiego. Po doslownie malutkiej chwili smiga idealnie

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X