Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okolice słupka B po stronie kierowcy - stuki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Okolice słupka B po stronie kierowcy - stuki

    Mnie chrom na oknach też nie za bardzo pasuje, ale chromowane wstawki w tylnym zderzaku na duży + :P Jak chlapacze z przodu to i z tyłu bo dziko wygląda, ale to wg. mnie.

    A tak poza tym to jest przepiękna i w ...... najlepszym kolorze.

  • #2
    Okolice słupka B po stronie kierowcy - stuki

    Czy ktoś doświadczył takiego problemu? U mnie pojawił się jakiś czas temu, ale jest dość dziwny - występuje na dziurach, jak autem zabuja ale niestety nie za każdym razem (nie bardzo wiem od czego to zależy).

    Ktoś miał coś podobnego i pomoże naprowadzić na problem?
    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Re: Okolice słupka B po stronie kierowcy - stuki

      Zamieszczone przez bob_best
      Czy ktoś doświadczył takiego problemu? U mnie pojawił się jakiś czas temu, ale jest dość dziwny - występuje na dziurach, jak autem zabuja ale niestety nie za każdym razem (nie bardzo wiem od czego to zależy).

      Ktoś miał coś podobnego i pomoże naprowadzić na problem?
      W mojej poprzedniej O3 miałem ten problem, serwis próbował rozgryźć ale nie zdążył, bo zmieniłem auto. Pół dnia grzebali. Prawdopodobnie coś na zawiasach tylnych drzwi. Też podejrzewałem, że to słupek. W serwisie jeździli z rozebranym słupkiem i stwierdzili, że to na pewno nie słupek, tylko jak wspomniałem coś na tylnych zawiasach.

      Komentarz


      • #4
        No i ja też tak mam...irytuje mnie to trochę, a do serwisu boję się/wstyd mi jechać, że zostanę wypchnięty,że TTTM :cry:

        Komentarz


        • #5
          Esperynek, wstyd to zabijać i kraść. Jak nawala to jechać, po to gwarancja. Ale nie ma co wpadać w skrajności wiadomo też, to tylko O3 a nie auto premium, wiadomo, że plastiki na dziurach w pewnym momencie zaczną napitalać :P

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Esperynek
            No i ja też tak mam...irytuje mnie to trochę, a do serwisu boję się/wstyd mi jechać, że zostanę wypchnięty,że TTTM :cry:
            ja olałem serwis bo stwierdziłem, że albo nie usłyszą albo będą pół auta rozbierać - poszperałem po innych forach i znalazłem - smarem litowym psiknij sobie w zamek przednich drzwi po stronie gdzie masz stuki. U mnie po tym zabiegu spokój. Polecam jako rozwiązanie, szybkie, proste i bezinwazyjne.
            Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              Mam również ten problem i też o tym czytałem na briskoda
              Jeden z użytkowników pisał również o jakiejś regulacji mechanizmu zamka...

              Miałem ten sam problem w Golfie 6 i tam chyba zadziałała metoda ze smarem. Serwis nawalił na zamek czegoś białego i przestało.
              Octavia 3 Liftback 1.8 TSI Elegance, Biel Candy + Amazing + Dynamic + Sport Look + 18" Turini Black + Sunset + Mode Selection etc... ---> Zobacz tutaj

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez sebkoch
                Mam również ten problem i też o tym czytałem na briskoda
                Jeden z użytkowników pisał również o jakiejś regulacji mechanizmu zamka...

                Miałem ten sam problem w Golfie 6 i tam chyba zadziałała metoda ze smarem. Serwis nawalił na zamek czegoś białego i przestało.
                to jet smar litowy właśnie - często na puszce jest opis biały smar.
                Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                Komentarz


                • #9
                  A tak z ciekawości dlaczego akurat ten litowy na to pomaga?

                  Komentarz


                  • #10
                    Panowie, czy ktoś zlokalizował te stuki z okolic słupka/zamka w drzwiach (tylko od kierowcy)?
                    Niedawno u mnie się to pojawiło - irytuje mnie to bardzo.
                    "Namaściłem" zamek smarem i dalej stuka.
                    Co to może być???

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja wyciszyłem przednie drzwi i od tej pory nie słyszę żadnych stuków itp

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X