Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wada listew z pakietu chrom

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wada listew z pakietu chrom

    Kupując z chin nap na ibuygou, możesz zamówić kurierem + ubezpieczenie od vat i za 3 dni masz paczkę w domu. Jeśli się zdarzy że naliczą vat to wtedy pokrywa to ubezpieczenie i Ty nic nie płacisz . A i serwis masz w pl (Wrocław), co prawda jaki jest to jest, ale jest w pl
    Zmiana koloru samochodu - oklejanie samochodów
    Wynajem - Bezgotówkowo samochód zastępczy z OC Sprawcy Śląsk
    Pomoc Drogowa Gliwice

  • #2
    Wada listew z pakietu chrom

    Szanowni koledzy. Mam problem natury estetycznej z listwami chromowanymi z pakietu chrom, dotyczy on jedynie listewek tylnych drzwi i to tych ostatnich, wyoblonych. Pokryły się one białym nalotem. Wygląda to paskudnie i w żaden sposób nie da się tego doczyścić. Od razu mówię, że nie stosowałem żadnych agresywnych środków do mycia ani innych świństew. Auto jest myte tylko ręcznie :-) Zresztą problem dotyczy jedynie ostatnich listewek na tylnej parze drzwi. Czy ktoś z Was zauważył u siebie podobny problem i ma pomysł co z tym robić?

    Komentarz


    • #3


      Nie pierwszy i nie ostatni fuckup tego typu w o3... reklamuj w ASO i tyle.

      Komentarz


      • #4
        U mnie pojawił się podobny biały nalot - więcej szczegółów jest tutaj: Forum - Octavia Club Polska

        Ja mam kombi i problem dotyczy tylnych bocznych szybek - nie drzwi. A ponieważ wymiana tego wymaga wycięcia całej szyby i ponownego jej wklejenia - na razie sobie odpuściłem. Za dużo prucia - mam wrażenie że po poskładaniu całości (plastiki w środku itd.) samochód nagle stałby się dużo głośniejszy...

        Komentarz


        • #5
          Mam to samo ale nie zawracam sobie tym głowy

          Komentarz


          • #6
            Często takie uszkodzenia chromu spowodowane są albo przez złe środki do mycia albo ich niedokładne spłukanie.
            Po bezdotykowych myjniach np jak źle spłuczesz mogą takie tematy się pojawiać.
            Lukii

            Mój Brokuł

            Komentarz


            • #7
              Mam dokładnie to samo chrom na tylnych szybach , na reszcie ok :cry:
              Jak by to było od myjni to innych listwach też by coś było
              O3
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
              O2
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

              Komentarz


              • #8
                Ja użyłem specyfiku autolandu do chromu i amelinium - przez rok były jak nowe. Teraz znowu to samo... Czeka mnie powtórka z rozrywki

                Komentarz


                • #9
                  Byłem w serwisie, Skoda zna problem i sporo autek się z nim boryka. Jest to po prostu często powtarzająca się wada ale wyłącznie tylnych (ostatnich) listew. Pan z serwisu zrobił zdjęcia i przesłał zapytanie do importera. Procedura jest taka; serwis robi fotki, wysyła je do importera a po max 2 dniach przychodzi zgoda na wymianę (podobno w 90% przypadków importer nie robi żadnych problemów).

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X