Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przegląd na 30 tys.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    a teraz opiszę tekst z grupy FB(dla tych co nie mają.... )
    -pytanie takie samo jak tu jakaś rozpiska z przeglądami(płyn hamulcowy,świece itd-kiedy i co?)
    oczywiście ''znafców'' nie brakuje z odp:
    - to nie wiesz?
    - co 10kkm
    - itd
    ale znalazł się niby ''były'' pracownik ASO który ładnie napisał że jakiś czas temu było tak i jest tak u większości koncernów:
    -''każda część ma interwał wymiany wpisany w komp tak jak olej jeśli się zbliża do tego terminu pojawi się info na maxi dot''........
    Ale ja w to wątpię,a Wy?
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • #77
      Czyli komp powie o:
      - świecach
      - serwisie klimy
      - filtrze powietrza
      - filtrze kabinowym
      - płynie hamulcowym
      itp.....

      Ja nie wątpię, ja wiem, że tak nie jest

      To faktycznie były pracownik ASO
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
        To faktycznie były pracownik ASO
        poplułem ekran ruwado +
        dodam, że komp zapewne zgłosi jeszcze zły stan wycieraczek oraz konieczność umycia auta. O i rozrząd - z pewnością też.
        A na poważnie - w rapidzie co am 1.5 roku i nalot 9tys komp zawolal zmiane oleju.
        Mój czarnuch
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

        Komentarz


        • #79
          Zamieszczone przez Musamp Zobacz wpis
          A na poważnie - w rapidzie co am 1.5 roku i nalot 9tys komp zawolal zmiane oleju.
          co masz.....?
          Ale to jest możliwe latane po mieście wokół komina i stwierdził komp że nadaje się do wymiany
          Dawid
          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
            Ale to jest możliwe latane po mieście wokół komina i stwierdził komp że nadaje się do wymiany
            DRUKOWANYMI NAPISZE. KOMPMOŻE ŁAPAĆ OLEJ - PEWNIE NIE NA PODSTAWIE SKŁADU ALE NP KORELACJI CZASU PRZEBIEGU SREDNIEJ PREDKOSCI
            wyjdzie że olej do zmiany.

            Ale jak PAn z ASO tierdzi o innych podzespołach to...wydaje mi się, że ruwado ma 100% racji - NIWUJA toak nie zadziała
            Mój czarnuch
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

            Komentarz


            • #81
              Zamieszczone przez Musamp Zobacz wpis
              poplułem ekran ruwado +
              Zamieszczone przez Musamp Zobacz wpis
              dodam, że komp zapewne zgłosi jeszcze zły stan wycieraczek oraz konieczność umycia auta. O i rozrząd - z pewnością też.
              chcesz, żebym i ja swój popluł?
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • #82
                Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                chcesz, żebym i ja swój popluł?
                Śmiało ja już mój wytarłem - czemu masz mieć lepiej )))))
                Mój czarnuch
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                Komentarz


                • #83
                  Tak troche zwiazane z tematem.
                  Nie wiem tez, czy pani udzelajaca mi info z ASO jest rzetelnie poinformowana, ale jesli to co napisze jest prawda...., to znow nas robia w wala....
                  1.4tsi- przeglad co 30kkm badz 2 lata - takie zalecenie producenta.
                  Assistance Skoda..., dzwonie sobie do ASO dopytac sie jak to w koncu z nim jest, bo konczy mi sie gwara w lutym, pakiet przegladow mam na 4 lata, jak to wszystko wspolgra z soba, itd....
                  W sumie i tak jak biore OC/AC to wraz z dobrym assistance.., no ale pytam.
                  Info od pani.
                  -Assistance dziala prze rok od kazdego przegladu.
                  - jak przez rok, no a jak mam gwarancje 2 lata, producent twierdzi, ze wymiana oleju jest raz na 2 lata badz 30kkm, to jak w rok zrobie 15kkm, w drugi rok znow 15kkm, to w drugi rok nie mam juz assistance??
                  - nie...
                  - czyli jak ktos robi rocznie ponad rok 30kkm , badz ja chcac dbac o silnik wymieniam sobie olej dodatkowo u was, to wtedy juz mam assitance?
                  - tak prosze pana..

                  Prawde powiedziawszy moze to jest rzecz oczywista, dostepna wszedzie na stronie, wszyscy wiedza, ale ja nie wiedzialem, nie szukalem na ten temat info, uslyszalem- wpisalem tu i czekam na info, czy tylko ja jestem niezorientowany, czy jest nasz troche wiecej.

                  Komentarz


                  • #84
                    Ja tak słyszałem:
                    - to nie Assistance tylko GDM (gwarancja Dożywotniej Mobolności) dziala przez rok od każdego przeglądu.

                    W czasie gwarancji usługi takie jak w ramach GDM (holowanie, próba naprawy na miejscu) masz w ramach gwarancji (rocznej, lub przedłużonej do 4 lat). GDM zaczyna obowiązywać po!!! gwarancji. Dlatego zgodnie z tym co masz niżej działa to do roku po przeglądzie.

                    Przeglądy co 30.000 km: z tym, że pierwszy po 2 latach, potem co rok (dlatego GDM działa na rok, nie dłużej). Olej wg. wskazań komputera, nie dłużej niż 2 lata/30.000 km - komp może go skrócić, ale to..... teoria.
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • #85
                      Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                      komp może go skrócić, ale to..... teoria.
                      akurat to jest możliwe jak się będziesz bujał wokół komina,często wł i wył auto krótkie bardzo dystanse jest możliwe że komp zawoła do wymiany nawet po 10kkm teoria,ale spotkałem się takimi cudami na fb
                      Dawid
                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X