Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lusterko wsteczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lusterko wsteczne

    Na początku witam wszystkich serdecznie.

    Od tygodnia posiadam Octavię 3 w wersji elegance i mam pytanie odnośnie lusterka wstecznego.
    Auto jest wyposażone w czujnik deszczu i czujnik światła, ale w lusterku jest jakby kamera. Czy to jest może lane assist ?
    Zdjęcie jest z netu, ale właśnie tak to mniej więcej wygląda.

    I jeszcze jedno pytanie - czy u Was światła mijania włączają się stosunkowo wcześnie ? Przy normalnym słonecznym dniu już np. ok godz. 19. Lampy led+bixeneon.

    Pozdrawiam,
    Lukas

    Załączone pliki

  • #2
    Co do drugiego pytania to może jest to tylko kwestia ustawień w menu. W opcji świateł jest coś takiego jak ustawienia świateł włączanych automatycznie. U mnie są 3 opcje włączania: wcześnie, średnio i późno. Sprawdź sobie. Z tego co piszesz mam chyba takie same lampy.

    Komentarz


    • #3
      Jest coś takiego ale czy to nie dotyczy włączania / zmiany świateł drogowe/mijania czyli do asystenta świateł drogowych ?
      Ale ok, zmienię ze średnio na późno i sprawdzę.
      Dzięki.

      Komentarz


      • #4
        Wiesz co u mnie jak zmieniłem na późno to rzeczywiście o późniejszej porze dnia włączały się światła mijania. Jeżdżę na auto i nie miałem przypadku, że zmieniły mi się światła na drogowe ale może nie mam tej opcji. Muszę sprawdzić.

        Komentarz


        • #5
          Ta kamera w lusterku jest do Light Assist zmienia długie na krótkie i odwrotnie.

          Do Lane Assist i Traffic Sign Recognition jest taka kamera w szybie

          octavia-tile-safety-05-detail.jpg
          OzA

          O4 PHEV Szary Matt

          Komentarz


          • #6
            I wszystko jasne. Dzięki za wyjaśnienie.
            Pozdr.
            Lukas

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X