Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ostatni przegląd przed końcem gwarancji.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ostatni przegląd przed końcem gwarancji.

    Hejka,

    Za tydzień oddaje auto do ASO na prawdopodobnie ostatni przegląd przed końcem gwarancji (10/2019). Dodam że mam pakiet przeglądów który też się kończy.

    Pacjent to:
    2016 O3 L&K 1.8TSI DSG 4x4 40kkm

    Będę robił:
    Olej silnikowy + filtr
    Filtr powietrza
    Filtr kabinowy
    Olej w DSG + filtr
    Olej w Haldex
    Serwis klimy z odgrzybianiem

    Czy jest coś jeszcze poza listą o co mogę poprosić serwis żeby sprawdził/zrobił w ramach gwarancji/pakietu zanim mi się skończy. Nie mam żadnych usterek (tfu tfu, odpukać), poza skrzypiącą tylną szybą pasażera przy otwieraniu i zamykaniu, i to im na pewno zgłoszę. Ale czy poprosić ich o jakieś eksploatacyjne rzeczy typu uzupełnić płyn chłodniczy lub sprawdzenie jakiś typowych usterek dla tego modelu??

    Dzięki z góry.

  • #2
    Jężeli nie wymieniałeś co 2 lata to koniecznie wymiana płynu hamulcowego, i proponował bym co 2 lata ozonowanie klimatyzacji - wnętrza auta.

    Komentarz


    • #3
      A faktycznie zapomniałem napisać, płyn hamulcowy też będzie robiony.

      Komentarz


      • #4
        Zrobią ramach pakietu nieodpłatnie tylko to co jest w zakresie pakietu i tylko wtedy, kiedy wg komputera następuje przegląd/serwis olejowy. Resztę musisz sam zapłacić. Czasami jakiś filtr pyłkowy lub powietrza dodatkowo wymienią w ramach pakietu. Co do usterek , to zrobią je w ramach gwarancji, jeżeli występują/wystąpią.
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X