Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Automatyczna klapa bagażnika - nie elektryczna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Automatyczna klapa bagażnika - nie elektryczna

    Witam.
    Zastanawiam się nad takim "gadżetem"/ usprawnieniem, jak automatyczne otwieranie klapy bagażnika dla standardowo otwieranej klapy.
    Montował ktoś takie coś w postaci dodatkowych sprężynek na siłowniki klapy bagażnika, ewentualnie gotowy komplet (siłownik+sprężyna)?

    Pytanie - jak to się sprawdza???

    Chodzi o takie coś:
    - Siłownik ze sprężyną: Link - cena: 140 zł (komplet-2 szt.).
    siłownikKlapy_O3.jpg

    - Sama sprężyna (nie znam rozmiaru sprężyny) do zamontowania na siłownik: Przykładowy Link - cena: 40 zł (komplet-2 szt.)
    Zna ktoś rozmiar?
    sprezynka_silownika_klapy_O3.jpg
    O3 FL, 2017 r., modelowo 2018.

  • #2
    Temat nie raz poruszany na forum i ostatnio na fb. Zdania są różne. Jedni chwalą, inni narzekają. Ja nie mam.

    Moja Octavia:
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
    Rafał

    Komentarz


    • #3
      Mam zamontowane od roku, latem nieraz działa zimą niestety nie. Szkoda kasy . Temat już istnieje są tam opisane sprężyny i gdzie kupić

      Komentarz


      • #4
        Ja dziś zamontowałem ten komplet z FK Krosno - przy temperaturze ok 7st działają wyśmienicie.
        Osobiście polecam.

        Komentarz


        • #5
          Jak nowe to wiadomo, że działa. Fajnie by było jak byś za rok, potwierdził, że działa i polecasz

          Moja Octavia:
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
          Rafał

          Komentarz


          • #6
            Działa po więcej niż roku. Zimą nie zawsze. Minusem jest cięższe zamykanie. W O IV już tego nie robiłem.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez rodaczek Zobacz wpis
              Jak nowe to wiadomo, że działa. Fajnie by było jak byś za rok, potwierdził, że działa i polecasz
              Jak nie zapomnę to spoko, dziś rano były 2st i też sama się otworzyła. Dla mnie wystarczająca ulga w działaniu, tym bardziej że na ori siłownikach ta klapa ciężko się podnosi i nie to już wqrzało na maxa.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                W O IV już tego nie robiłem.
                Ze względu że masz elektryczną czy lżej się otwiera w porównaniu z O3 ?

                Komentarz


                • #9
                  Nie mam elektrycznej. Zostawiłem jak jest. A otwiera się lżej wg. mnie.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X