Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Olej

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Olej

    Witam.
    Proszę podpowiedzcie czy taki olej podejdzie do mojego samochodu allegro.pl
    Dotychczas lałem Motula ale planuje przejść na fabryczny long life. Źródło wydaje się legalne ponieważ sprzedaje to w sieci Autoryzowany Serwis Skody.

  • #2
    Moje auto było tam kupione jako nowe. Więc legitne miejsce
    A dlaczego chcesz na oryginał fabryczny z long life?
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      ja też zalałem swoją skodziankę takim olejem ( mam auto jeszcze na gwarancji ) ale zrobiłem to w trakcie dodatkowego serwisu olejowego ( poza ASO ). Czynność tą zrobiłem na drugi dzień po odkupieniu autka od pierwszego właściciela ( auto przejechało ok. 15 tys. km i miało 10 miesięcy ), czy pozostanę przy tym oleju tego jeszcze nie wiem na razie jest ok,
      jmors44

      Komentarz


      • #4
        mimo, że to olej LL to proponuję wymieniać go max co 1 rok i co 10-15 tys. km
        jmors44

        Komentarz


        • #5
          Co 10? To może co 6kkm,będzie jeszcze lepiej. Jak dla mnie to popadanie w absurd, te 15kkm w zupełności starczy.

          Komentarz


          • #6
            Jak kupiłem samochód za granicą to właśnie LL był lany. W kraju za namową lokalnych mechaników zmieniłem na Motula ale teraz tak myślę czy nie wlać fabrycznego z czystej ciekawości. Pamiętam jak przy pierwszej wymianie spływający olej miał kolor jakby był co dopiero wlany z butelki. Poza tym łatwo chyba w tych czasach trafić na podróbkę a tak jak wspominałem autoryzowany salon raczej będzie sprzedawał pewny towar. Wymieniam i tak zawsze co 10-12 tyś. km.
            Wracając do mojego pytania chodziło mi o to czy ten właśnie olej, który podałem będzie odpowiedni do mojego samochodu ?

            Komentarz


            • #7
              Panowie, o olejach piszemy w specjalnie założonych na forum wątkach:

              do benzyniaka: Jaki olej do benzyniaka? - Octavia Club Polska

              do diesla: Jaki olej do TDI - Octavia Club Polska

              Wątek zamykam
              Maciek
              terminarz trójmiejskich spotów klubowych
              Zapraszamy....

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X