Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

korozja nadkola

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • korozja nadkola

    Witam, ostatnio zauważyłem korozję na tylnym nadkolu przy łączniu ze zderzakiem. Auto z 2017 roku, kupione w salonie bez napraw lakierniczych.Czy ktoś miał podobny problem, czy to przypadek jednostkowy? Czy w ramach gwarancji na perforację ASO naprawi?
    z góry dzięki


  • #2
    img_20211005033426_IMG_20211004_130122_zmniejszamy_pl.jpg

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Greeg78 Zobacz wpis
      Witam, ostatnio zauważyłem korozję na tylnym nadkolu przy łączniu ze zderzakiem. Auto z 2017 roku, kupione w salonie bez napraw lakierniczych.Czy ktoś miał podobny problem, czy to przypadek jednostkowy? Czy w ramach gwarancji na perforację ASO naprawi?
      z góry dzięki

      Nie wiem jak to teraz wygląda ale kilka lat temu perforację ASO interpretowało jako dziurę na wylot. Więc taki pęcherz może pod to nie podchodzić... Druga rzecz która była wymagana to wykonywane coroczne przeglądy w ASO więc jeśli ich nie było to może być cienko. Ja szczerze pisząc nie przejmowałem się tą gwarancją na perforację (chyba 10 letnią) bo dziura na wylot w karoserii musiałaby się pojawić w ciągu roku -pomiędzy przeglądami (raczej niewykonalne chyba że ktoś przerobił swoją Octę na amfibię pływającą po słonych morzach...). W każdym razie takie pęcherze lub inne mniejsze uszkodzenia karoserii ujawnione podczas corocznego przeglądu miały być usuwane na koszt właściciela. Ta gwarancja na perforację to taka pułapka zastawiona na użytkowników niczym ten numer który spotkał właścicieli koreańczyków którym wmówiono że mają 7-letnią gwarancję na auto (a okazało się że jest to prawda ale z wyłączeniem elementów (np. sprzęgło)które naprawdę mogą się zepsuć). Ale spróbuj powalczyć, może trochę zmieniło się w tym zakresie podejście ASO.
      Pozdrawiam,
      Jaroslav92525

      -----------------------
      VAG ECONOMY czyli Skoda 1.6 MPI z LPG :-)

      Komentarz


      • #4
        O3 2014 r. i w tym roku zauważyłem podobne kalafiory po obu stronach.
        Auto mam od nowości, więc wiem że nic tam nie było robione.
        O zgłoszeniu do ASO na perforację nawet nie myślałem, szukam w pomorskim kogoś kto mi to i inne tematy blacharsko-lakiernicze sensownie ogarnie, nie malując przy tym całego auta.
        Pozdrawiam,


        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Jaroslav92525 Zobacz wpis

          Nie wiem jak to teraz wygląda ale kilka lat temu perforację ASO interpretowało jako dziurę na wylot. Więc taki pęcherz może pod to nie podchodzić.
          Tutaj gość nie miał dziury na wylot i mu zrobili.
          Trzeba robisz co rok przegląd w ASO, by się załapać.

          Komentarz


          • #6
            No po tym filmiku to jestem załamany co do korozji skody co jak co ale w 4 letnim aucie takie wykwity, masakra

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X