Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

klocki hamulcowe 1.8TSI 180KM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • klocki hamulcowe 1.8TSI 180KM

    Jakie klocki hamulcowe do 1.8tsi 180km? W ASO chcą za sam przód prawie 1000PLN z wymiana, co jest mega drogo, podobno mają pasować 5Q0698151AH lub 5Q0698151F? Czy ktoś może doradzić jakie dobrać? Auto ma dopiero 60tys przejechane, seryjne tarcze.

  • #2
    Zamieszczone przez cebi022 Zobacz wpis
    Jakie klocki hamulcowe do 1.8tsi 180km? W ASO chcą za sam przód prawie 1000PLN z wymiana, co jest mega drogo, podobno mają pasować 5Q0698151AH lub 5Q0698151F? Czy ktoś może doradzić jakie dobrać? Auto ma dopiero 60tys przejechane, seryjne tarcze.
    Najlepiej dobrać po nr VIN jeśli poza ASO chcesz kupić. Chociaż ja u siebie miałem po VIN dobrane a okazało się, że nie ma czujników w aucie na szczęście ten kabelek można było odpiąć.
    Ja wymieniłem na Zimmermany przód i tył.

    Komentarz


    • #3
      Just a moment...

      Zawsze u nich kupuje. Po VIN dobiora Ci klocki, tarcze i plyny do Twojego stylu jazdy.

      Wymiane mozesz zlecic kazdemu mechanikowi. Tego nie da sie zle zrobic.

      Zimmerman. Mialem ich sportowe tarcze nawiercane w hondzie accord 2.0 ivtec. Sa niezle, ale niekiedy klocki Black Diamond na nich piszczaly. Potrzebuja czasu, aby sie ulozyc. Szybko odprowadzaja cieplo. Do skody chyba nie ma sensu ich montowac, bo to zwykly samochod.

      ASO nie zawracaj glowy. Oni sa od wymiany oleju wraz z nakretka i filtrem we flotowych skodach na leasingu w cenie 960 lub 980 zl. Zalezy czy bylo jeden czy pol obrotu klucza wiecej
      Ostatnio edytowany przez Etranger; 9993460.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Etranger Zobacz wpis
        Wymiane mozesz zlecic kazdemu mechanikowi. Tego nie da sie zle zrobić.
        Uwierz mi, da się.

        Komentarz


        • #5
          Ja wymieniałem na TRW komplet przód i tył.



          Ostatnio edytowany przez jaro2015; 9991575.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X