Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dolna osłona silnika z diesla do benzyny - czy pasuje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dolna osłona silnika z diesla do benzyny - czy pasuje?

    Octavie z silnikami benzynowymi tsi 1,5 , 2,0 nie są wyposażone fabrycznie w dolne osłony silników. Efekt jest taki że silnik jest wiecznie zapiaszczony, brudny,

    Wersje tdi natomiast mają elegancką osłonę dolną która w jakiś tam sposób separuje komorę silnika od świata zewnętrznego.

    Czy to efekt oszczędności czy ogranicznie techcznine?

    Do rzeczy:

    Czy ktoś próbował zamonotwać osłonę z tdi do auta benzynowego np 2,0tsi? Czy wszystko pasuje czy jest jakiś element silnika, który koliduje z osłoną.

    Nr części to 5Q0 825 236 P

    Chciałbym zlecić montaż w ASO przy najbnliższym serwisie ale nie mam pewności czy to podejdzie.



    WORK: Mondeo Titanium
    FUN: TypeR ver.IV

  • #2
    Trochę późno odpisuję, ale brak odpowiedzi. Mam w O3 1.4TSI osłonę z diesla od 2014 roku. Do O3 1.2TSI też zakładałem u Żony. W obu jest ok!
    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez bob_best Zobacz wpis
      Trochę późno odpisuję, ale brak odpowiedzi. Mam w O3 1.4TSI osłonę z diesla od 2014 roku. Do O3 1.2TSI też zakładałem u Żony. W obu jest ok!
      Potwierdzam że pasuje. Mam od miesiąca
      WORK: Mondeo Titanium
      FUN: TypeR ver.IV

      Komentarz


      • #4
        Tak z ciekawosci, chodzi o oslone, ktora idzie od samego przodu i konczy sie niemal przed tylna osia? Bo ja to mam fabrycznie.

        Komentarz


        • #5
          Nie, chodzi o osłonę pod silnikiem
          Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Mam i ja. Zainspirowany tematem, założyłem do 1,4 TSI CZDA osłonę marki POLCAR z Allegro za 129,92 zł. Pasuje bardzo dobrze. Co więcej zapytałem w serwisie ASO. Odpowiedź była twierdząca, że można i warto zamontować. Podobnie założyłem wygłuszenie maski. Myślę, że też efekt może być tylko pozytywny.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X