Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka przejściówka do bezpieczników

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaka przejściówka do bezpieczników

    Cześć
    Podpowiedzcie proszę którą przejściówkę kupić aby podłączyć do bezpieczników kamerkę , i do którego bezpiecznika się wpiąć ?
    na dole link obrazujący wersje
    z góry dziękuje

    Jaka przejściówka do bezpieczników? - Aktualności i porady sklepu Wideorejestratory24.pl

  • #2
    Hej,
    ATC lub ATS, w zależności, pod który chcesz się podpiąć.
    Np. możesz pod nr 40 (ATC) - Gniazdo zasilania 12 V - tu masz napięcie cały czas.
    Opis bezpieczników znajdziesz np. tu Skoda Octavia (2015) – skrzynka bezpieczników - Schematy bezpieczników
    Pozdrawiam,


    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

    Komentarz


    • #3
      Ja zastosowałem ATS. Wystarczy wpiąć się w szynę która ma zasilanie po stacyjce. Ja zrobiłem tak jak na zdjęciu. Pamiętaj że nie możesz odciąć wtyczki. Kamera działa na 5V i we wtyczce jest przetwornica. Kiedyś jeden koleś pomyślał że wtyczka niepotrzebna i bezpośrednio po bezpieczniku podłączył. Oczywiście spalił kamerę.



      . Kamera.jpg

      Komentarz


      • #4
        te przejściówki to swoiste druciarstwo dla leniwych
        niedługo będzie film na moim kanale jak się prawidłowo podłącza kamerę bezpośrednio pod bezpieczniki
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • #5
          Po bożemu to powinno się dołożyć pin do wolnego miejsca na bezpiecznik, ja mam tak zrobione, ale nie podejrzewam, że czy każdemu będzie chciało się tak bawić, a pozostaje także kwestia braku ingerencji w auto w przypadku gwarancji itp.
          Przy takiej przejściówce, to wyjmujesz i nie ma śladu, że było coś dokładane.
          Pozdrawiam,


          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

          Komentarz


          • #6
            Wszystko można zrobić lepiej. Ale czy jest sens ropieprzać skrzynkę żeby wcisnąć jeden obwód? Podpięcie kamery z wykorzystaniem tego bajpasa zajęło mi jakieś pół godziny z pociągnięciem kabelka przez słupek i podsufitkę do kamery nad lusterko centralne.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X