Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja Bolero

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Aktualizacja Bolero

    Szukam aktualizacji mojego Bolero. Czy ktoś życzliwie może pomóc ?
    OBECNIE - Sprzęt: H30; Soft: 0359, Urządzenie: 5Q0035840B

  • #2
    Tutaj sprawdzisz
    mib-helper.com
    Ostatnio edytowany przez DonieBrasco; 9993163.

    Komentarz


    • #3
      Nic nie ma o mojej jednostce

      Komentarz


      • #4
        Wpisałeś poprawnie dane?

        Komentarz


        • #5
          tak, moje i jeszcze z innego radia. moje-5Q0035840B

          Komentarz


          • #6
            To źle wpisujesz, zaczyna się od MST2_EU_SK_ZR....
            Wciśnij na radiu menu przez 3 sek i wejdziesz w tryb serwisowy. Tam będziesz miał pełną nazwę softu.
            Ostatnio edytowany przez DonieBrasco; 9993163.

            Komentarz


            • #7
              Dzięki, już działam

              Komentarz


              • #8
                Jeszcze jedna prośba. Czy dla mojego obecnego: MST2_EU_SK_ZR_P0359T wersja: MST2_EU_SK_ZR_P0478T powinna być ok? Wg danych: ostatnia oficjalna to 0369T a możliwa 0480T. 0478T jest ostatnią dostępną.

                Komentarz


                • #9
                  478, 480 do polifta. U Ciebie 369 najnowsza. Pytanie po co aktualizujesz, coś Ci nie działa? Pamietaj, że zawsze istnieje możliwość uwalenia radia. Jeżeli wszystko chodzi to nie ruszaj.

                  Komentarz


                  • #10
                    Dziękuję za info i za sugestię... Wbiłeś mi ćwieka. Gdybym jeszcze wiedział co nowego wnosi aktualizacja.

                    Komentarz


                    • #11
                      Chciałem połączyć AA bezprzewodowo z pomącą Carlinkit 4.0. Niestety radio go nie widzi. Myślałem, że update to może zmienić.

                      Komentarz


                      • #12
                        A chodzi Ci AA po kablu normalnie? Aktualizacja to tylko jekieś drobne usprawnienia, także nie wiem czy jest sens.

                        Komentarz


                        • #13
                          Tak, po kablu chodzi bezproblemowo. Sprawdzałem w Fabii z 2019 i tam działa. Moja Octavia jest z końca 2016, katalogowo 2017

                          Komentarz


                          • #14
                            Jakiś miesiąc temu kupiłem O3 z 2018 roku 1.4 TSI 150 i u mnie problem z resetowaniem danych "od uruchomienia/od tankowania/długodystansowo" występuje nagminnie. Poprzedniemu właścicielowi pewno to nie przeszkadzało i nie zgłaszał tego do ASO, co można w tej chwili z tym zrobić?

                            Komentarz


                            • #15
                              Update softu na początek.

                              Komentarz


                              • #16
                                Odłącz klemy od akumulatora na jakąś godzinę,dobrze je wyczyść zamontuj odpal auto przejedź się kilka kilometrów.
                                Unikaj dolewania paliwa jak już odbije pistolet dystrybutora,takie dolewki grożą zalaniem filtr oparów paliwa gdzie ponoć siedzi tam jakaś elektronika i przez to głupieje komputer maxi dot....
                                Szukaj w dziale było o tym kilka stron, ludziom wymieniali zegary,aktualizowali softy,aż ktoś jeden opisał problem z zalaniem filtra oparów i całkowitym jego padzie.
                                Mi osobiście też to się działo bo lubiałem dolewać jeszcze po odbiciu pistoletu,może też być słaby kontakt na klemach albo są też 3 bezpieczniki w kabinie pod schowkiem tym przy kierownicy które odpowiadają za pamięć tych danych.

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X