Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Łożyska Skoda Octavia III FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Łożyska Skoda Octavia III FL

    Witam
    Jestem szczęśliwym posiadaczem Skody octavi III FL 2019 r 2.0 TDI 150 km . mam już 120 tyś KM nabite i myślę nad wymianą piast z łożyskiem przód i tył.
    Moje pytanie czy ktoś podpowie mi jaką firmę zakupić ? Czytam i tak rzuciła mi się firma SKF , dobry wybór ?

  • #2
    A coś się dzieje,że taka decyzja i aż w 4 kołach?

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Robrat Zobacz wpis
      A coś się dzieje,że taka decyzja i aż w 4 kołach?
      Lubię dbać o furkę i będę wymieniał też tarcze i klocki . Z tej okazji machnę piasty nowe i spokój na kolejne tyle jak nie więcej

      Komentarz


      • #4
        Nie lepiej Ci przeznaczyć tą kasę na doposażenie np.program?
        Hamulce jak najbardziej jeśli widać zużycie, ale piasty jeśli nie słychać łożysk mija się to z celem ale wybór należy do Ciebie

        Komentarz


        • #5
          "Kury" u znajomego we flocie swego czasu miały przelatane 400-600 tysi i nieruszane łożyska. No ale jak Robrat pisze- kogo kasa, tego wybór.

          Komentarz


          • #6
            Jak lubisz dbać o furkę , wymień też silnik będziesz miał nowy i też spokój , a tak na poważnie ,żadna piasta , którą włożysz , czy zamiennik , czy oryginał nie wytrzyma ci tyle co te idące na pierwszy montaż , taki urok części , miałem w swoim życiu 4 Skody z różnymi nalotami od 130 do 270 tysi przy sprzedaży i wżadnej nie ruszałem piast , mija sie to z celem , ale jak to mówią kto bogatemu zabroni

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Robrat Zobacz wpis
              Nie lepiej Ci przeznaczyć tą kasę na doposażenie np.program?
              Hamulce jak najbardziej jeśli widać zużycie, ale piasty jeśli nie słychać łożysk mija się to z celem ale wybór należy do Ciebie
              Mam, na 185 km zrobione wraz nowy program na skrzynie.

              Komentarz


              • #8
                Powiem wam , to mi doradziliście ;D ale dziękuję za wszystkie komentarze choć nikt nie podał żadnej firmy łożysk, o które było pytanie.
                Po prostu walę dużo kilometrów poza domem( ostatnio dolna francja) wiec trochę od domu jest i tak wymyślam co tu wymienić, żeby nie myśleć o furze tylko walić kilometry.
                Jedynie co teraz mi zostało to hamulce , pomyślałem jak z łożyskami , teraz jak pojadę to będzie z 150 tyś jak wrócę może i więcej .
                Tak się sprawy mają pozdrawiam i czekam na kolejne komentarze


                Komentarz


                • #9
                  Może i macie rację . Dobra tematu nie było admin może zamknąć temat.
                  Teraz tak myślę i macie racje ,narazie sobię odpuszzę do momentu jak coś się będzie działo .
                  Pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #10
                    Jeśli zacznie być słychać łożysko w piaście to napewno nie rozleci się za 100km ludzie z tym jeżdżą X czasu więc bij kilometry a jak będzie coś słychać wtedy działaj...

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Robrat Zobacz wpis
                      Jeśli zacznie być słychać łożysko w piaście to napewno nie rozleci się za 100km ludzie z tym jeżdżą X czasu więc bij kilometry a jak będzie coś słychać wtedy działaj...
                      Jeśli już chodzi o markę łożysk to orginał lub SKF

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X