Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dsg dq250 SO3 Scout 2.0 TDi 184KM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dsg dq250 SO3 Scout 2.0 TDi 184KM

    Witam wszystkich.
    Mam problem ze swoją Skodą, mianowicie padła mi skrzynia/sterownik/mechatronika. Sam już nie wiem co.
    Objawy są takie, że po starcie ze świateł coś "uderzyło" pod spodem i samochód ruszył. Następnie po przejechaniu 400m na światłach zatrzymałem się i pojawił się komunikat o tym, że brak biegu wstecznego. Była tylko "jedynka". Po zjechaniu na zatokę autobusowa, zgaszeniu i odpaleniu samochodu, pojechałem dalej bez niczego. Nazajutrz problem wrócił. Z tym, że po zgaszeniu i odpaleniu tryb awaryjny wskakiwał po kilku metrach. Komputer wskazał błąd P174E00. Sterownik trafił do naprawy. Po wymianie komputera i przeprowadzeniu adaptacji samochód jeździ tylko do przodu. Brak biegu wstecznego. Sterownik był w ponownej naprawie, jednak bez rezultatów.
    W związku z tym liczę na waszą pomoc przy jednej z opcji:
    1. Poszukuję kompletnej skrzyni Dq250 DSG 6-biegowa.
    2. Czy ktoś miał podobny problem, bo może to jest jakaś pierdoła i możecie polecić jakiś dobry, sprawdzony serwis skrzyń DSG, który trafnie zdiagnozuje problem i go naprawi.
    Pozdrawiam.

  • #2
    Cześć, ja problemu nie miałem, bo dopiero czekam na auto, ale przed zamówieniem, starając się dowiedzieć jak najwięcej o DSG, trafiłem na YT na kanał AUTOmatyczni. Wydaje się, że ogarniają temat, więc może spróbuj się z nimi skontaktować: ASB Grudziądz - naprawa, serwis automatycznych skrzyń biegów

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X