Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gwarancja na naprawy w ASO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gwarancja na naprawy w ASO

    Część, zanim podejmę jakieś działania chciałbym zasięgnąć Waszej opinii, może mieliście podobny problem. Temat dotyczy gwarancji na naprawy w ASO. W lutym tego roku kupiłem Octavię 2019 rocznik, salon aut używanych, po gwarancji. Praktycznie następnego dnia okazało się że są problemy z ogrzewaniem - zapchana nagrzewnica. Naprawa (w marcu) została zorganizowana w ASO i opłacona przez salon w którym auto kupiłem (wada ukryta itp.) koszt naprawy (wymiana nagrzewnicy, czyszczenie układu, napełnienie płynem) wyniósł ok 2k PLN, minęło raptem kilka miesięcy i pojawił się ten sam problem (te same objawy), na razie tylko mailowo zapytałem serwis czy możliwe jest, aby wystąpiła ta sama usterka ponieważ pojawiły się te same objawy, (liczyłem na odpowiedź, że nie gdyż nie montowali tego nieszczęsnego woreczka który pęka), w odpowiedzi dostałem informację że wykluczyć tego nie można. Jak w takiej sytuacji wygląda gwarancja na naprawy w ASO? Jest na to jakaś opcja czy przyjdzie że swojego za to płacić?

  • #2
    Wydaje mi się że gwarancja na naprawę jest bo nie minął nawet rok tym bardziej że robiło to ASO i masz chyba gdzieś na to dokument....
    To Oktawia 3 4?

    Komentarz


    • #3
      Oktawia 3, dokumentu nie mam (ale istnieje w ASO - widziałem ją i podpisywałem przy odstawianiu i odbieraniu auta) z tego względu, że naprawa była na zlecenie salonu w którym kupiłem auto.

      Komentarz


      • #4
        Na każdą rzecz, którą robiłeś w ASO masz normalną gwarancję.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X