Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o sprzęgła i dwumasę LUK w DSG O3.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanie o sprzęgła i dwumasę LUK w DSG O3.

    Siemka. Zbliża się u mnie nieuchronnie wymiana sprzęgieł DSG oraz koła dwumasowego w Octavii III 1.4 TSI CHPA 140km DSG. Pytanie czy montował ktoś zamienniki LUKa pod tą skrzynie ? Jeśli tak to jak to chodzi ? Czy nie ma problemów tj. szarpań, dziwnych dźwięków, wibracji, błędów itd. ?

    Zamienniki LUK:
    602000600 - sprzęgła
    415068209 - dwumasa


    Części OEM:
    0AM198142AA - sprzegła
    04E105266 - dwumasa


    Pozdrawiam

  • #2
    Taką ciekawostkę mam. Ostatnio YT zaproponowało shorta gdzie mechanik mówi, iż wymienił klientowi dwumasę LUKa w Golfie. Po kilku tygodniach klient przyjechał na reklamację, iż dwumasa trochę szarpie, puka. Zdemontowany i pokazany LUK wyglądał perfekcyjnie. Klient zażądał dwuma,sy oryginalnej z serwisu i te właśnie zostały porównane. Identyczne z zewnątrz jak oceniał mechanik, odcienie metalu po obróbce, producent, podobne daty produkcji, nawet serie.... Mimo to ta z serwisu miała widoczne mniejsze luzy. Wg mechanika mają nie mieć wpływu na pracę, ale jednak zostały pokazane. Czy to przypadek czy nie- nie oceniam.

    Komentarz


    • #3
      Oglądałem coś takiego ale to na kanale Moto Doradcy. Mechanik wypowiadający się mówił że przychodziły do nich nowo zamówione koła dwumasowe po kilka sztuk i mialy spore luzy oraz stukały.
      Ostatnio edytowany przez Murray; 50414.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X