Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Drive Setup + DSG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Drive Setup + DSG

    Zamieszczone przez Bartass
    Eee ale co sprzedać?
    Dopiero co ją kupiłem
    sorki nie doczytałem :lol:
    sam sie na nią szykowałem.

  • #2
    Drive Setup + DSG

    Czy ktoś ma ten zestaw?
    Interesuje mnie, czy tryb Normal przy takim zestawieniu różni się od trybu Normal bez niego, a konkretnie chodzi o moment zmiany biegu na wyższy przy delikatnym przyspieszaniu. Bo bez Drive Setup zmienia bardzo wcześnie - może przy trybie Eco tryb Normal jest nieco bardziej sportowy?
    W salonie nie wiedzą, w centrali poznańskiej też nie. Mam wrażenie że niedługo będę wiedział o tym samochodzie więcej niż oni.

    Komentarz


    • #3
      Jeździłem Q3 Quatro z automatemi i Drive Select i na Eco się można było zabić, bo auto w ogóle nie przyspieszało, mimo, że miało ponad 200KM (biegi miały wtedy nazwę E1, E2 itp).
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Ja taka wersje zamowilem ale jak to bedzie dzialac, nie mam pojecia. Ewentualnie napisz na priv email to puszcze Ci kilka plikow ktore moga Cie zainteresowac.
        OCT 3 1.4 TSI CHPA ,DSG, ELEGANCE

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Prekompilator
          Interesuje mnie, czy tryb Normal przy takim zestawieniu różni się od trybu Normal bez niego
          Hej, a mnie interesuje inna rzecz tzn jak jest ustawione auto bez "drive setup" czy jest wszystko na max ?? a "drive setup" pozwala tylko na korygowanie niektórych parametrów czy "drive setup" coś dodaje od siebie ??!!
          Pozdr. Przemek

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Przem78
            Zamieszczone przez Prekompilator
            Interesuje mnie, czy tryb Normal przy takim zestawieniu różni się od trybu Normal bez niego
            Hej, a mnie interesuje inna rzecz tzn jak jest ustawione auto bez "drive setup" czy jest wszystko na max ?? a "drive setup" pozwala tylko na korygowanie niektórych parametrów czy "drive setup" coś dodaje od siebie ??!!
            Mnie rownież, bo niby jak jest auto ustawione w standardzie w trybie normal ?
            Wybor profilu w manualnej dla sport to kwestia szybszej reakcji na gaz przy mniejszym skoku pedały gazu oraz utwardzenie wspomagania.
            Jest- O3 2.0 TDI Elegance- nabity w belke...
            Była- O2 FL 1.6 TDI CR SERIA
            Była- O2 1.9 TDI PD BXE MOD

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Przem78
              Hej, a mnie interesuje inna rzecz tzn jak jest ustawione auto bez "drive setup" czy jest wszystko na max ?? a "drive setup" pozwala tylko na korygowanie niektórych parametrów czy "drive setup" coś dodaje od siebie ??!!
              Z tego co wyczytałem (ale może nie do końca zrozumiałem) polega to ma miksowaniu parametrów z różnych trybów, czyli np. zmiana biegów z normal, kierownica ze sport, a reakcja na gaz z eco.
              Nie ma raczej nic "pomiędzy" i nadal nie wiem czy eco to taki normal, a normal wskakuje pomiędzy eco i sport (pod względem zmiany biegów).

              Komentarz


              • #8
                A ja mam inne pytanie: jak uruchomić tryb S w skrzyni DSG? Pytam, ponieważ ta skrzynia w OC3 nie ma oddzielnego przełożenia na S, tylko mamy D/S.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez media24
                  A ja mam inne pytanie: jak uruchomić tryb S w skrzyni DSG? Pytam, ponieważ ta skrzynia w OC3 nie ma oddzielnego przełożenia na S, tylko mamy D/S.
                  Dajesz do tyłu pokonując lekkie sprężynowanie, dźwignia wraca do D/S i masz tryb S. Drugi raz to samo i masz znowu D.

                  Komentarz


                  • #10
                    Masz na myśli tą strzałkę w dół pod D/S?

                    Komentarz


                    • #11
                      Odpowiem za Prekompilatora, tak to ten trójkąt za D/S i działa to tak jak opisał wcześniej wg mnie jest to wygodne.
                      o3 1.8 tsi dsg Elegance kolor niebieski "milicyjny" niemetalik

                      Komentarz


                      • #12
                        Hej,
                        ja to mam, i nie używam trybu eko bo się jeździć nie da, na szczęście są pozostałe i działa to fajnie.
                        PW

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X