Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Listwy ochronne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Listwy ochronne

    rodaczek, dokładnie

  • #2
    Listwy ochronne

    Znalazłem coś takiego, na razie tylko kolor czarny
    Akcesoria samochodowe | AGcar.pl
    Poczekam na chromowane, bo niby można by rzucić na to okleinę, ale chyba niekoniecznie to będzie dobrze wyglądało.
    W ogóle sklep z bardzo dużą ilością akcesoriów do Skody.
    A tutaj coś innego:
    Error
    O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

    Komentarz


    • #3
      Kylo,

      naprawde chcesz sobie oklejac tym drzwi?

      IMHO nie warto... i tak to raczej niewiele daje, a karoseria przez nie traci swoja nowoczesna linie...
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez marlej108
        naprawde chcesz sobie oklejac tym drzwi
        No coś Ty przecież by wyglądało jak nie napiszę co, piszę tylko, że jest coś takiego, bo niedawno ktoś zauważył, że nie ma listew bocznych, a na mieście by się przydały.
        Ciekawsza dla mnie jest listwa na krawędź klapy bagażnika. A na stronie Skody widziałem listwę na przedni zderzak, tylko pewnie w nieprzyzwoitej cenie.
        Error 404
        O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez kylo76
          A na stronie Skody widziałem listwę na przedni zderzak, tylko pewnie w nieprzyzwoitej cenie.
          Error 404
          300 pln, czas oczekiwania ~ 14 dni ja właśnie przymierzam się do zamówienia :szeroki_usmiech
          Pozdr. Przemek

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Przem78
            300 pln
            Jak na kawałek polakierowanego plastiku to nieprzyzwoita cena, poczekam aż zrobi to producent niezależny.

            [ Dodano: Pią 20 Wrz, 13 16:41 ]
            Stránka nenalezena, chyba 404 | Náhradní díly a doplňky Škoda - OB Autodíly
            Coś takiego ładnie wyglądającego z brązowym lakierem
            O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X