Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Beżowa Tapicerka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26


    auto użytkuje od grudnia 2010 obecnie ok 74 tys km
    tapicerka materiał, na jasnym mniej widocznych zabrudzeń jak na ciemnym

    Komentarz


    • #27
      Wszystko zależy od użytkowania, na jakich trasach auto jeździ, jaki kto wykonuje zawód, tak jak pisali inni forumowicze jeżeli masz małe dzieci to raczej materialowy beż nie jest dobrym pomysłem. Mam jeszcze salonowa o2 z 2005r z przebiegiem 177 tys km i wnętrzem ivory moge wyslac ci kilka zdjec jak to wyglada przy normalnym uzytkowaniu bez bez prania i małych dzieci na pokładzie.

      Komentarz


      • #28
        Nie bede zakladal nowego tematu, wiec odswieze istniejacy.

        Mam bezowa tapicerke z pakietem skora+tkanina. Jakich srodkow uzywacie, do utrzymania czystosci w swoich samochodach? Do plastikow (kokpit + drzwi) chce standardowo korzystac z PLAKA. Orientujecie sie, czy mozna go stosowac zarowno do ciemnych jak i jasnych elementow?
        Skora - makra gabka + cos do pielegnacji. Jestescie w stanie polecic jakis konkretny srodek?

        z gory dziekuje, pozdrawiam

        Komentarz


        • #29
          Do skóry kup zestaw Lederzentrum Colourlock Soft/Strong - strong może być za mocny, więc na początek proponuję soft.
          Komplet składa się z środka czyszczącego, środka zabezpieczającego, szczoteczki i mikrofibry.
          Jasną "skórę" mam w domu, żona jest z w/w zestawu zachwycona.

          Komentarz


          • #30
            Re: Beżowa Tapicerka

            Zamieszczone przez mloders
            Witam

            Przymierzam się do kupna 03 1,4 TSI Elegance z tapicerką beżową. Ma ktoś taką tapicerkę, no i jak się sprawdza w praktyce?? Zastawiam się również, żeby dobrać fotele tkanina-skóra albo alcantara-skóra.

            pozdro
            Ja bym z pewnością brał podstawową tapicerkę a potem oddał auto do Fachowca i zrobił wnętrze w Prawdziwej skórze a nie jakiś śliski najtańszy badziew + alcantara (czyli plastik). Wybór kolorów, wykończeń, bajerów- nieograniczony, przy okazji można także dodawać np podgrzewanie foteli jak nie ma, poprawiać ich profil, zmieniać grubość i ukształtowanie kierownicy itp itd...
            Pozdrawiam
            perfex

            Octavia HTP

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X