Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

System SS w praktyce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja czekam na "magika", który to gówno programowo wyłączy.
    "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

    Komentarz


    • Zamieszczone przez JacekRS
      Ja czekam na "magika", który to gówno programowo wyłączy.
      PW

      Komentarz


      • Zamieszczone przez apko
        Zamieszczone przez JacekRS
        Ja czekam na "magika", który to gówno programowo wyłączy.
        No i co ja mam z tym zrobic? Filmik wgrac do Columbusa?
        Masz namiar na goscia?
        "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

        Komentarz


        • Zamieszczone przez JacekRS
          Zamieszczone przez apko
          Zamieszczone przez JacekRS
          Ja czekam na "magika", który to gówno programowo wyłączy.
          No i co ja mam z tym zrobic? Filmik wgrac do Columbusa?
          Masz namiar na goscia?

          No mam namiar, bo to ja stworzyłem 8)
          PW

          Komentarz


          • apko, napisz cos wiecej
            ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
            mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

            Komentarz


            • Mi w sumie SS nie przeszkadza. Nawet w korku nie zauwazyłem wiekszych utrudnien związanych z funkjonowaniem SS. Podjezdzajac bowiem do samochodu przed nami wystarczy wcisnac sprzegło i wrzucic jedynkę a samochód nie zgasnie. tak samo mozna postepować przy krótkich czewonych swiatłach (nie zdjemować nogi ze sprzegla), a jezeli będziemy chcieli aby silnik zgasł to wrzucamy luz. tak więc uzywając sprzegla mozemy decydowac czy system ma działac czy tez nie.

              Komentarz


              • Sweetdream, tak! zatrzymując się na bramkach na A4, nie będę myślał o niczym innym tylko o trzymaniu cały czas sprzęgła stojąc w kolejce przy płaceniu za bilecik z tym SS, jest jak z Internet Explorerem w Windowsie, zawsze się go ma i koniec. Oczywiście instalujemy inne przeglądarki, ale i tak "gnój explorer" się co jakiś czas przewija w czasie pracy
                Mnie wkurza, to że nie można domyślnie ustawić załączony lub wyłączony SS, tak jak ma to przypadek np przy CLH, automatycznej tylnej wycieraczce i paru innych ustawieniach.
                "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                Komentarz


                • JacekRS jakby się dało ustawić aby z defaulta SS był wyłączony to nikt by go nie włączał I w tym właśnie sęk.

                  Ale skoro kolega apko znalazł jakiś cywilizowany sposób na ustawienie aby system był domyślnie wyłączony to super, mam nadzieje że się podzieli z nami wiedzą
                  O3 RS TSI DSG

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez bolo81
                    JacekRS jakby się dało ustawić aby z defaulta SS był wyłączony to nikt by go nie włączał I w tym właśnie sęk.

                    Ale skoro kolega apko znalazł jakiś cywilizowany sposób na ustawienie aby system był domyślnie wyłączony to super, mam nadzieje że się podzieli z nami wiedzą
                    Ma to na jakimś scalaku to zrobione i podłączone do guzika i kable do bezpieczników puszczone. Spoko mod, tylko, wiadomo, przed odwiedzinami w ASO w czasie gwarancji trzeba by to wymontowywać, a wiadomo jak to czasami jest z czasem i można zaliczyć ZONK`a :roll:
                    Szkoda, że VCDS`em nie da rady tego deaktywować, no ale może którys z macherów forumowych to wreszcie obczai
                    "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Sweetdream
                      Podjezdzajac bowiem do samochodu przed nami wystarczy wcisnac sprzegło i wrzucic jedynkę a samochód nie zgasnie. tak samo mozna postepować przy krótkich czewonych swiatłach (nie zdjemować nogi ze sprzegla), a jezeli będziemy chcieli aby silnik zgasł to wrzucamy luz. tak więc uzywając sprzegla mozemy decydowac czy system ma działac czy tez nie.
                      I robiąc tak, dożynamy tarczę sprzęgła... Więc jakby nie patrzeć, przy SS z tyłu :diabelski_usmiech
                      Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                      MOJA FURKA

                      Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                      Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                      Komentarz


                      • [quote="JacekRS"]
                        Zamieszczone przez bolo81
                        tylko, wiadomo, przed odwiedzinami w ASO w czasie gwarancji trzeba by to wymontowywać, a wiadomo jak to czasami jest z czasem i można zaliczyć ZONK`a :roll:
                        Właśnie byłem na przeglądzie i zapomniałem zdemontować dezaktywatora SS,
                        no i chłopaki się nie kapneli, komp nic nie pokazał więc nie szukali.
                        PW

                        Komentarz


                        • [quote="apko"]
                          Zamieszczone przez JacekRS
                          Zamieszczone przez bolo81
                          tylko, wiadomo, przed odwiedzinami w ASO w czasie gwarancji trzeba by to wymontowywać, a wiadomo jak to czasami jest z czasem i można zaliczyć ZONK`a :roll:
                          Właśnie byłem na przeglądzie i zapomniałem zdemontować dezaktywatora SS,
                          no i chłopaki się nie kapneli, komp nic nie pokazał więc nie szukali.
                          Apko, to dobry znak, że komp nic nie pokazal
                          "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X