Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Składane oparcia tylnej kanapy z przestrzeni bagażowej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Składane oparcia tylnej kanapy z przestrzeni bagażowej

    Zamieszczone przez Zorr
    Zamieszczone przez trasat23
    ... A tak na marginesie, to z chęcią wymieniłbym te czujniki na coś innego, np. aktywny tempomat, albo inne cuś.
    Całe życie jeździłem bez przednich czujników, tak więc w zupełności bym się obszedł...
    he he a czy całe życie jeździłeś z aktywnym tempomatem i nie możesz się przez to teraz obejść bez niego?
    Dla mnie każda rzecz w samochodzie musi być praktyczna. Z mojego punktu widzenia o wiele bardziej by mi się przydał niż słynne już czujniki.

  • #2
    Składane oparcia tylnej kanapy z przestrzeni bagażowej

    Witam,

    w konfiguratorze O3 kombi jest taka pozycja:
    Składane oparcia tylnej kanapy z przestrzeni bagażowej za 350 PLN'ów.

    Czy to oznacza, że bez tej opcji nie można powiększyć przestrzeni bagażowej przez złożenie tylnej kanapy? Czy bez tej opcji, kanapa nie jest dzielona?

    pozdrawiam
    Spikie

    Komentarz


    • #3
      to jest tylko dodatkowa opcja skladania siedzien, bezposrednio w bagazniku jest dodatkowa wajcha.
      Black magic

      Komentarz


      • #4
        1) Nie - mozna powiękrzyć
        2) Nie - dzielona jest zawsze

        Wedle mnie gadżet - po prostu nie musisz się nachylić do bagażnika aby złozyć siedzenie lub otworzyć bocznych drzwi - sens tego - wedle mnie żaden.
        -----
        O3 - zamówiona...

        Komentarz


        • #5
          To dodatkowa wajcha pomiędzy haczykami umożliwiająca złożenie siedzeń pakując coś do bagażnika.
          Całkiem wygodna, zwłaszcza gdy trzymiesz coś dłuższego co się nie chce zmieścić. Lub gdy nie chcesz się nachylać i ubrudzić o zderzak.
          Warto dopłacić.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X