Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Temperatura oleju 1.8 tsi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Temperatura oleju 1.8 tsi

    Zamieszczone przez Northeusz

    Możesz się śmiać, ale RS-y idą lepiej niż bardzo dobrze, pomimo ceny:
    Lepiej niż bardzo dobrze tzn ile sztuk w Polsce?

  • #2
    Temperatura oleju 1.8 tsi

    Witajcie
    Mam przejechane 400 km i dzisiaj po przejechaniu 17 km w mieście zauważyłem, że olej ma 104 stopnie. Czy to jest normalne? Pozdrawiam
    Mirek

    Komentarz


    • #3
      Miro1174,


      normalne
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        dziś miałem tą samą zagwozdkę fakt że trochę mniejszą mam turbinkę. po osiągnięciu 90"C oleju zaczynam trochę bardziej cisnąć i po kilku minutach i po 4 przyśpieszeniach żwawszych spod świateł miałem 99"C, rozumiem że temperatura oleju to ten sam obieg dla turbo i silnika? - zastanawiam się w którym miejscu jest ten czujnik wskazujący temperaturę.

        Komentarz


        • #5
          To jest normalna temperatura pracy oleju - generalnie olej może się nagrzać do ok 140 - 150 stopni dopiero powyżej zaczyna być to problemem.
          Olej szczególnie szybko zagrzeje się podczas jazdy w korku, w trakcie jazdy autostradowej, nawet z dużą prędkością olej będzie dobrze schłodzony powietrzem.

          Michał
          "Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere."

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X