Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dogrzewanie elektryczne PTC

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dogrzewanie elektryczne PTC

    Zamieszczone przez fooojciech
    Loru sorki za ot w temacie, ale zapytam czy rozwiazales problem z autem? Jeżeli tak to co było przyczyną? A czy jeżeli kiedyś pisałeś ze regenerowales turbo to lało olejem czy całkiem padło? Pytam ponieważ mam turbo po regeneracji ponieważ całkiem się rozsypalo i mam wrażenie ze nie pompuje tak jak wcześniejsze a mam olej jeżeli odepne rurę od egr i nie wiem ile tam Oleju może być dopuszczalne czy całkiem sucho, dodam że dla testu odlanczalem odme i zauważyłem znacznie mniej Oleju juz ale jednak nadal tam idzie i zastanawiam się czy spowrotem nie wyciągać turbo do sprawdzenia
    Nadal szukamy przyczyny, z logów wynika że jest zajebiście a nie chce jeździć, co do turbo to regenerowałem ponieważ zapiekły się kierowniczki przez uszkodzoną gruchę która nie wychylała ich w całym zakresie.

  • #2
    Dogrzewanie elektryczne PTC

    Po przeczytaniu tego tematu Forum - Octavia Club Polska zastanawiam sie czy u nas, w o3 jest podobnie. :roll:
    Black magic

    Komentarz


    • #3
      Według ETK-i "element grzejny elektrycznego dodatkowego ogrzewania powietrzem" występuje w modelu PR-7E6 (co to za model to nie wiem). Jest to taki element jak w linku. Sądzę, że montują to w dieslach ale to tylko moje przypuszczenie.
      Strona błędu | eBay
      Wyniki podane w ikonce poniżej mogą zawierać również zużycie paliwa przez system niezależnego ogrzewania tzw "Webasto" (bierze paliwo z baku samochodu)

      Komentarz


      • #4
        To na jakiej zasadzie dziala cieply nadmuch na przednia szybe, cieplo leci po ok 30s? W tym czasie wskazowka cieczy ani drgnie
        Black magic

        Komentarz


        • #5
          Tego nie wiem napisałem tylko co pokazuje ETKA.
          Wyniki podane w ikonce poniżej mogą zawierać również zużycie paliwa przez system niezależnego ogrzewania tzw "Webasto" (bierze paliwo z baku samochodu)

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X