Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

RS rok modelowy 2015 - zmiany

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • RS rok modelowy 2015 - zmiany

    Zamieszczone przez Czarna_LK
    Prezes, uważaj, bo po drodze mam Tarnów.
    to zabrzmiało jak groźba :diabelski_usmiech

    Witam kolegów

  • #2
    RS rok modelowy 2015 - zmiany

    Do tej pory w RS była montowana zwyczajana kierownica. Dziś przeglądając zdjęcia natrafiłem na taką : Czy ktoś wie czy jest to jakaś opcja czy teraz każdy rs standardowo będzie taką mieć?
    Załączone pliki
    Skoda Octavia 1.9 BXE 146KM
    Toyota Hilux 3.0 D4D 171KM

    Komentarz


    • #3
      AndrzejP od roku modelowego 2015 w każdym VRS oraz w Octavii doposażonej w sportową kierownicę lub pakiet dynamic jest właśnie taka kierownica.

      Komentarz


      • #4
        Zamówiłem RSa w maju i jeszcze nie mam daty produkcji. Rozumiem, że będę mieć taką kierownicę? Zastanawiam się tylko, bo ze standardowego wyposażenia zniknęły dywaniki, listwy ozdobne progów i składane lusterka. Teraz trzeba za to dopłacić. Będę musiał zadzwonić do dealera czy będę to mieć czy nie...
        Skoda Octavia 1.9 BXE 146KM
        Toyota Hilux 3.0 D4D 171KM

        Komentarz


        • #5
          AndrzejP, jeżeli jeszcze nie masz podanej daty produkcji to na 99% będziesz miał taką kierownicę, a jeżeli chodzi o wyposażenie to sprawę musisz obgadać z dealerem. Wydaje mi się że jeżeli zamawiałeś według specyfikacji na rok modelowy 2014 to dealer we własnym zakresie powinien domówić wyposażenie brakujące do zamawianej przez Ciebie specyfikacji w ustalonej cenie. Przynajmniej ja bym nie odpuścił.

          Komentarz


          • #6
            ja nie mam RSa ale do wyposazenia ktore zniklo ze standardu nie musialem doplacac, do kierownicy tez nie musialem chociaz teraz jest drozsza

            Komentarz


            • #7
              Dodatkowo pojawiło się w konfiguratorze kilka ciekawych rzeczy np. elektrycznie sterowane fotele. Będzie trzeba zrobić mix wyposażenia które zamówiłem z dostępnym obecnie. Ciekawe tylko jak cena wypadnie...
              Skoda Octavia 1.9 BXE 146KM
              Toyota Hilux 3.0 D4D 171KM

              Komentarz


              • #8
                Ja zamawiałem RSa w październiku a odebrałem na początku miesiąca. Dostałem rok modelowy 2015 i cena nie zmieniła się :lol: jestem mega zadowolony. Co do elektrycznych foteli to muszą być ze skórą co jest wg mnie bez sensu. Jakość skóry jest lipna i nie jest ona wentylowana. W ciepłe dni to musi być masakra. Ja mam problemy już teraz z poceniem na tych siedzeniach a ze skórą byłoby jeszcze gorzej.
                Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                Komentarz


                • #9
                  Jest chyba gorzej . Aby zamówić elektrycznie regulowane lusterka trzeba zamówić elektrycznie regulowany fotel co z kolei pociąga wymóg zamówienia "pełnej skóry".
                  Jakoś trudno wyobrazić sobie auto bez elektrycznej regulacji lusterek. Wymaga to jednak zamówienia elementów za 5 tys. zł :!: :evil:

                  Przy okazji pytanie dl posiadaczy w pełni skórzanych foteli w O3. Jak się w praktyce sprawdzają w obecne ciepłe dni? Czy lepią się do pleców?, itd.

                  Komentarz


                  • #10
                    Elektrycznie sterowane lusterka sa w standardzie... Jak chcesz domówić ich składanie to niestety musisz dopłacić.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Chris11
                      Elektrycznie sterowane lusterka sa w standardzie... Jak chcesz domówić ich składanie to niestety musisz dopłacić.
                      Z konfiguratora, wygląda na to że jest też składane lusterko w zestawie, ale bez pamięci ustawień, tak więc lipa. Możliwe jest też, że konfigurator wymaga poprawek. Tak czy owak wygląda na to, że składane lusterka elektrycznie to kosztowna opcja.

                      Poniżej standardowe wyposażenie RS-a wg konfiguratora:

                      Bezpieczeństwo, funkcjonalność, komfort
                      Czujniki parkowania z tyłu i z przodu
                      Wyświetlacz Maxi-DOT
                      Gniazdo 12 V (bez zapalniczki)
                      Cztery głośniki z tyłu
                      Reflektory bi-ksenonowe LED z AFS z funkcją dynamicznego oświetlania zakrętów wraz ze spryskiwaczami reflektorów przednich
                      Zestaw naprawczy do kół
                      Konsola centralna z zamykanym schowkiem
                      Uchwyty Isofix na zewnętrznych miejscach kanapy
                      Przygotowanie pod telefon GSM (bez obsługi głosowej, bez połączenia z anteną zewnętrzną, bez Phone box - bez wzmacniania sygnału GSM, uchwyt na multimedia, Bluetooth)
                      Tempomat
                      Poduszka kolanowa kierowcy
                      Climatronic - klimatyzacja automatyczna, dwustrefowa, z czujnikiem AQS
                      Elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu z systemem zabezpieczającym przed przytrzaśnięciem
                      Immobiliser
                      Dodatkowe funkcje ESP (ABS,EBV, MSR, ASR, EDS, HBA, DSR, TSA, CBC) dla Greentec
                      Elektrycznie sterowane, podgrzewane i składane lusterka zewnętrzne z podświetleniem wokół drzwi, automatycznie przyciemniające się lusterko kierowcy
                      Podłokietnik z przodu Jumbo Box
                      Przednie światła przeciwmgłowe
                      Schowek na okulary
                      HHC - System wspomagania ruszania pod wzniesienia
                      Automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne z czujnikiem wilgotności
                      Tapicerka RS tkanina + skóra naturalna (z czerwonymi lub szarymi dodatkami)
                      Oświetlenie części bagażowej - 2 lampki
                      Gniazdo MDI (USB i Aux In)
                      Sygnalizacja niezapiętych pasów kierowcy i wszystkich pasażerów
                      Składanie oparcia tylnej kanapy
                      Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem (2 składane kluczyki)
                      Składana pokrywa nad przestrzenią bagażową (dotyczy wersji Liftback)
                      Poduszki powietrzne czołowe i boczne kierowcy i pasażera z przodu
                      Przyciemniane szyby
                      Radio Bolero (z CD/MP3; MDI; wejście SD; MIB)
                      Zamykany schowek pod fotelem pasażera
                      Spryskiwacze reflektorów przednich
                      TPM - system kontroli ciśnienia w oponach
                      Lampki do czytania z przodu i z tyłu

                      Wnętrze
                      Sportowe fotele przednie ze zintegrowanymi zagłówkami
                      Dekor w stylistyce Carbon
                      Dywaniki (dwa z przodu i dwa z tyłu)

                      Nadwozie
                      Obręcze kół ze stopów lekkich DORADO 7,5Jx17"
                      Lusterka zewnętrzne i klamki drzwi w kolorze nadwozia
                      Pakiet Chrom (chromowana listwa okien bocznych)

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez metrotest
                        Jest chyba gorzej . Aby zamówić elektrycznie regulowane lusterka trzeba zamówić elektrycznie regulowany fotel co z kolei pociąga wymóg zamówienia "pełnej skóry".
                        Jakoś trudno wyobrazić sobie auto bez elektrycznej regulacji lusterek. Wymaga to jednak zamówienia elementów za 5 tys. zł :!: :evil:
                        Z cennika:
                        WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
                        Elektrycznie sterowane, podgrzewane, składane i automatycznie przyciemniające się lusterka zewnętrzne z podświetleniem wokół drzwi.
                        Składanie masz w standardzie, a to co ty zaznaczasz to lusterka składane z pamięcią ustawień, która oczywiście idzie w parze z fotelem elektrycznym z pamięcią ustawień, który łączy się z tapicerką skórzaną :diabelski_usmiech

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X