Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kontrolki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kontrolki

    Śmieszne ? Mało śmieszne 8) na dziś to mam obawy odjeżdżać tym autem dalej jak 100 km od domu, dramat jakiś
    SUIT UP!

  • #2
    Kontrolki

    Dlaczego w liczniku ani w maxi dot nie wyświetla się informacja jakie są włączone światła?
    W "manualu to oki jak przełacze przełacznik tak mam ale w automacie nie wiem nic co jest właczone czy tylko ledy i a moze już właczyły sie ksenony.
    Mam elegance z kolorowym maxi dotem i pakietem amazing

    Komentarz


    • #3
      To chyba bardziej pytanie do producenta niz do nas

      Komentarz


      • #4
        Niestety informacja na jakich swiatlach jedziesz (w trybie auto) jest tylko na pokretle
        Black magic

        Komentarz


        • #5
          Chyba że włączysz w tryb automatycznego przełączania drogowe/mijania, wtedy zapala się niebieska kontrolka na maxidocie, jak są drogowe. Nie zmienia to jednak faktu, że denerwujący jest brak zielonej kontrolki przy włączonych światłach mijania. Często, gdy warunki się pogorszą, zacznie padać deszcz, spoglądam czy automatyka włączyła już mijania czy nie. Swoją drogą to większość użytkowników świateł dziennych zapomina, że w deszczu należy włączyć światła mijania...
          --
          JareK

          Komentarz


          • #6
            swiatla mijania wlacza sie automatycznie po kilkukrotnym uzyciu wycieraczek,
            ale raz mialem sytuacje, ze byla spora mgla, a komp dalej jechal na dziennych
            Black magic

            Komentarz


            • #7
              Mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza co za różnica cz katem oka spojrzę na liczniki czy na pokrętło. Bardziej denerwują mnie te kontrolki z pokrętła odbijające sie w lusterku kierowcy :twisted:
              Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

              Komentarz


              • #8
                JareK77, możesz przecież ustawić automatyczne włączanie świateł mijania w deszczu

                Zamieszczone przez Basik_
                Bardziej denerwują mnie te kontrolki z pokrętła odbijające sie w lusterku kierowcy
                Jak dokonałeś takiego ustawienia lusterek? :P

                Komentarz


                • #9
                  emes, mi tez sie odbijaja, ale nie w lusterku tylko w szybie
                  Black magic

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X