Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tuning O3 (cuna/cupa) 2.0 TDI 184 -> wydajniejsze turbo, hybryda

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tuning O3 (cuna/cupa) 2.0 TDI 184 -> wydajniejsze turbo, hybryda

    Cześć,

    Czy ktoś z forumowiczy wyszedł poza chip/stage 1 w swojej octavi 2.0 TDI 184? chodzi mi tu głównie o większe wydajniejsze turbo, chyba, że ktoś zrobił szerszy zakres modyfikacji - też chętnie poczytam i posłucham opinii

    W internetach jest kilka firm proponujących "hybrydy" albo customowe turbosprężarki, pytanie brzmi czy ktoś coś takiego posiada i chciałby się podzielić wiedzą? jakie turbo od kogo i jakiś wykres jak to wyszło po strojeniu...

    Pisałem z kilkoma firmami... wszyscy zachwalają swoje produkty... ale nikt wykresu nie podesłał a jedynie odpisują na zasadzie "dużo tego i ciężko znaleźć zrobiliśmy już kilkadziesiąt takich zestawów i wszyscy chwalą... "

    hybrydy wiemy jakie mają opinie... ani dołu ani góry... a na pytanie czy podeślą mapę doładowania jaką generuje turbo albo jak wstaje i jak długo potrafi i jakie doładowanie utrzymać to już nie dzielą się taką informacją, a jedyne co mówią, to że klienci zadowoleni.. stąd też chciałbym poznać opinie osób które przetarły już szlaki aby nie wyważać otwartych drzwi bo jak już mam wydać parę złotówek to chciałbym być z tej inwestycji zadowolony

    Zapraszam do dyskusji/wymiany informacji
    Ostatnio edytowany przez spj; 5971.
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X