Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Screen Mirroring - Android a Bolero w Octavii III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    W uzupełnieniu dodam ,że w Octami 3 FL Bolero 8" wszystko działa poprawnie, uruchamiają się wszystkie aplikacje z telefonu na ekranie radia ( np You Tube, YT Music, Janosik , Waze , Car Stream , My Skoda, OneApp , Chrome , Galeria itd... przez AA Stream
    AA Mirror oraz Plus realizuje zdalny monitor ekranu telefonu na ekranie radia ........... itd.)

    Najważniejsze, jest to że nie ma potrzeby rotowania oprogramowania telefonu - jedynie na zezwolenie instalowania nieznanych aplikacji.

    Telefon Samsung S20FE ( nie posiada Mirror Link ) aktualna wersja Android Auto 7.9.122804 release.daily
    Ostatnio edytowany przez mirek515; 48250.

    Komentarz


    • #27
      Rozumiem, że aby zacząć zabawę z tym musi być aktywna usługa SmartLink w radiu?

      Komentarz


      • #28
        Rozumiem, że aby zacząć zabawę z tym musi być aktywna usługa SmartLink w radiu?

        Komentarz


        • #29
          Usługa SmartLink nie jest potrzebna.
          Podłącz kabel USB do portu w samochodzie i telefon z Androidem 8.0 - lub wyżej, Przy pierwszym połączeniu na wyświetlaczu radia funkcji APP wybierasz połączenie Android Auto
          (następnym razem łączy automatycznie)w telefonie masz lub musisz zainstalować Android Auto ( sprawdź w ustawieniach połączeń telefonu ) zalecana aktualna najnowsza wersja + aplikacja AAAD i można określić ,że zabawa się zaczęła ..........jest to prosta , bez kosztowa ( poza wersją PRO) bezinwazyjna - bez rotowania telefonu lub oprogramowania multimediów - alternatywa.

          Komentarz


          • #30
            Dzięki mirek515, później to sprawdzę. Mam dwusimowego Samsunga J5 (2016) z Androidem 7.1.1. Nie jestem tez pewny, czy mam przycisk APP w Bolero. Czy przez to mogę mieć problemy z podłączeniem i działaniem?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X