Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CompSport - opinie

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    risto, czy do Ciebie człowieku dociera, że tylko przekazuję co mi powiedział właściciel czyli kolega scania1980. Jeżeli uważasz, że to nieprawda to wyjaśniaj to z nim a nie wymagaj tego ode mnie, bo ja nie mam żadnego związku z tym :roll: ile razy trzeba Ci to powtórzyć żebyś w końcu zwrócił się do odpowiedniej osoby? Z tego co mi Michał powiedział, po wpięciu boxa Stage 0,5 w firmie CompSport w Bielsku auto przestało jeździć. Mnie to osobiście ani ziębi ani parzy - nie moja firma, nie moje auto. A co do przekleństw, to nie ma jak coś przeczytać a resztę sobie dopowiedzieć Chcesz wyjaśnić sprawę? To wyjaśniaj z właścicielem.
    رافال
    Spoty
    Cause freedom is a lonely road
    My O2FL

    Komentarz


    • #27
      Kolega scania1980 został wywołany do tablicy wiec miejmy nadzieję że sie odezwie w tej sprawie ponieważ jedna ze stron kłamie lub plotki na mieście urosły do takiej rangi że za chwilę skończy sie to w sądzie pozwem o pomówienie :roll:
      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

      Komentarz


      • #28
        piramida, ja nie wywołuję Michała do tablicy. Uważam tylko, że jeśli risto twierdzi, że - nazywajmy rzeczy po imieniu - kłamię, a posiadam informacje z drugiej ręki i to prawdopodobnie niepełne, to nie powinien domagać się wyjaśnienia ode mnie. Z resztą:
        1. Nie o tym jest ten temat i robimy OT
        2. Ja nie mam nic więcej do powiedzenia.
        رافال
        Spoty
        Cause freedom is a lonely road
        My O2FL

        Komentarz


        • #29
          rafiki, Są dwie kwestie. Albo to co scania1980 mówi prawdę i wtedy CS popłynie na całego, albo wkręcał Cie lub koloryzował i wtedy risto, ma rację ozdzykując dobre imię i uzyskując darmową reklamę. Ciekawe co powie główny zainteresowany. :?

          W każdym bądż razie ma adamwo, jaja, że mimo pewnego zgrzytu poddał auto tuningowi. :twisted:
          Była O1 jest F2.

          Komentarz


          • #30
            Ja tylko mogę powiedzieć,że poprzedni samochód robiłem w Compsporcie i do niczego się nie można przyczepić. Poza tym patrząc jaką mają wiedzę i z jaką dedykacją podchodzą do pracy trochę zaczynam wątpić,żeby taka sytuacja zaistniała. Compsport to szczerzy ludzie i jakoś nie widzę tego by się czegoś wypierali.

            Komentarz


            • #31

              Komentarz


              • #32
                Jak ktoś będzie miał coś konkretnego do powiedzenia to proszę o kontakt. (informacje proszę z 1 ręki, a nie przez pośredników).

                Temat nie jest o CS a o 44tuning, dlatego kończymy z biciem piany.
                Best ET = 13.666
                Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                PerfectService by DGW

                http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                Komentarz


                • #33
                  Ja właśnie postanowiłem ze gdy tylko bede miał troche luzu pewnie koniec wrzesnia zdecyduje sie na compsport w bb. Widzialem wykres a3 1.8 tfsi po modzie i wyglada to ciekawie.

                  Komentarz


                  • #34
                    Kilka dni po, ale odrabiam zaleglosci.

                    risto, Moze przytocze o jaka wypowiedz uzytkownika scania1980 chodzi...

                    Zamieszczone przez scania1980
                    NO i jestem w.....hotelu......bez autka.....NIE powiedziała i koniec
                    Takiego dola nie miałem już dawno zły jestem nie tyle na nich co na siebie ze się na to porównałem ale już za pozno.
                    Próbowali ponoć wszystkiego, prawdopodobnie ECU się wyje..al ale jest jeszcze opcja ze system bezkluczykowy się wysral, jutro ma podjechać ktoś z wasem i sprawdzić....
                    Oczywiście twierdza ze co by to nie było to oczywiście pokrywają wszelkie koszty.....nawet za hotel mi zapłacili.....ale nie zmienia to faktu ze chyba się najebe, takiego mam dola
                    Zamieszczone przez scania1980
                    SS, watpię, bo jeżeli dojdzie do wymiany ECU to nie wiem czy chce to robić. W CS twierdza ze jeżeli tak będzie to zamawiają 2sztuki, jeden dla mnie a drugi do testów. Najdziwniejsze jest to ze robili już takie auto i poszlo bez problemów.
                    A gwarancji się nie traci bo to jest coś jak box wpisany do ECU
                    A i powiedzieli jeszcze ze jak uda się to zrobić to nic nie płace...

                    [ Dodano: Pią 07 Mar, 14 21:11 ]
                    Pierdo.e....zamówiłem kolacje i flaszkę z room service......i tak CS stawia....Wasze zdrowie...
                    ...oraz kilka innych...

                    Co do auta, to pewnie chodzi o taki numer rejestracyjny, bo kolega jego wieksza czesc ma w avantarze SK391AH.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #35
                      Maicroft, czyli wychodzi na to że kolega risto robi z siebie i z nas debili... :roll:
                      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                      Komentarz


                      • #36
                        Jeszcze sie okaze... nie staje tu po nikogo stronie bo i po co, sprawe warto wyjasnic, tak wiec bez nerwow.
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Maicroft
                          Co do auta, to pewnie chodzi o taki numer rejestracyjny, bo kolega jego wieksza czesc ma w avantarze SK391AH.
                          To jest rejestracja RSki O2 FL, nie O3
                          رافال
                          Spoty
                          Cause freedom is a lonely road
                          My O2FL

                          Komentarz


                          • #38
                            Mozliwe... to auto tez moglo byc w CS, bylby jakis namiar na wlasciciela

                            Poczekamy zobaczymy... ciagle brak kontaktu ze strony zainteresowanego, czyli wlasciciela auta.
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • #39
                              Maicroft, Michała od pewnego czasu to nawet poza forum ciężko złapać.
                              رافال
                              Spoty
                              Cause freedom is a lonely road
                              My O2FL

                              Komentarz


                              • #40
                                Witam ponownie
                                Wszystkie samochody z nowymi TSI 3 generacji w której zastosowaliśmy nasz moduł Stage 0,5 wyjechały od nas o własnych siłach i nigdy nie mieliśmy z nimi żadnych problemóLink zostaliśmy poinformowani o problemach w żadnym z samochodów. Wygląda na to że cała sytuacja jest wyssana z palca i uważana przez nas za oczernianie...

                                Pozdrawiam
                                Bartosz Wizner
                                CompSpoort

                                Komentarz


                                • #41
                                  risto, powtarzasz sie.. Po za tym mowilismy ze info z drugiej reki i czekam na informacje od samego wlasciciela, ale jak Ci, co maja z nim kontakt, pisza - ciezko go zlapac nawet po za forum...

                                  Moja O3 RS

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    No to czekamy na opinie samego zaintesowanego... wersje jednej strony znamy
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez Maicroft
                                      Kilka dni po, ale odrabiam zaleglosci.

                                      Zamieszczone przez scania1980
                                      [ Dodano: Pią 07 Mar, 14 21:11 ]
                                      Pierdo.e....zamówiłem kolacje i flaszkę z room service......i tak CS stawia....Wasze zdrowie...
                                      Biorąc pod uwagę dzień korespondencji czyli jak powyżej widać Piątek 7ego Marca 2014 to

                                      1. Firma była nieczynna od 06ego Marca ze względu na Rajd RSMP Arłamów w którym uczestniczyliśmy
                                      2. Po naszej pierwszej Skodzie O3 TSI robionej w listopadzie 2013 kolejną Skodą była O3 TSI w Kwietniu 2014.

                                      Cała ta sytuacja jest totalnie absurdalna i nigdy nie miała miejsca. Każda minuta oficjalnie wyświetlonego wątku negatywnie wpływa na nasz wizerunek.
                                      Dajemy ostatnią szanse na publiczne przeprosiny w innym wypadku sprawa zostaje zgłoszona na Policję/Prokuratora.

                                      Patryk Ścieszka
                                      Współwłaściciel firmy CompSport

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Zamieszczone przez risto
                                        Dajemy ostatnią szanse na publiczne przeprosiny w innym wypadku sprawa zostaje zgłoszona na Policję/Prokuratora.

                                        Patryk Ścieszka
                                        Współwłaściciel firmy CompSport

                                        A tak z ciekawości zapytam, kogo będziecie skarżyć ?
                                        Best ET = 13.666
                                        Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                                        PerfectService by DGW

                                        http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                                        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Putin tez twierdzi,ze to nie rosyjskie wojska strzelaja na Ukrainie...bo ich tam nie ma :szeroki_usmiech
                                          Tato,tato...czy to auto jest chore?
                                          Nie synku...to diesel PD.

                                          Honda...the power of dreams.
                                          Byla Octavia...jest Accord i CBR 650F

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Czytając ten wątek zastanawiam się dlaczego rafiki go założył :?: Przecież sprawa jego nie dotyczy ... :idea:

                                            Sam zainteresowany w temacie nie zrobił ani jednego wpisu, a gdyby taka sytuacja miała miejsce z pewnością zrobił by to w pierwszej kolejności, jeśli nie dla zrobienia antyreklamy "nieprofesjonalnemu" warsztatowi to przynajmniej dla ostrzeżenia "kolegów" z forum. Skoro nie chciał rozgłosu to po co w ogóle ten temat :?:

                                            Sam jestem zainteresowany "modyfikacjami" gdyż wiadomo mocy nigdy za wiele ale po przeczytaniu tego wątku głęboko bym się zastanowił czy jechać do CompSportu :x

                                            risto unosi się w wątku, gdyż posiada własną firmę i wiadomo jak wizerunek (oraz opinia) jest ważna w dzisiejszych czasach, tym bardziej że konkurencja jest ogromna. Po moim przykładzie widać że taki (niepotwierdzony) wpis po prostu odbiera mu klientów...
                                            O3 RS TSI DSG

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              bolo81, to nie do końca tak było. Pierwszy post tego wątku został wydzielony z innego i w ten sposób stałem się "autorem", co by mi w życiu do głowy nie przyszło. W wątku o firmie 44tuning ktoś wspomniał o tuningu O3 RS TSI przez box więc napisałem, że jeden z userów forum też chciał to zrobić, ale coś poszło nie tak jak w założeniach. Zauważ, że w pierwszym poście zwracam się do kolegi greg505, którego wypowiedzi tu nie ma. Tyle mojego "autorstwa" tego wątku. To po pierwsze. Po drugie, po raz kolejny już piszę, że wiem tyle ile mi przekazał kolega - są to więc informacje z drugiej ręki, mogą być niepełne, a moim zamiarem nie jest wyrokowanie czy firma CompSport robi dobrze to co robi czy nie.
                                              risto, ja mogę przeprosić co najwyżej za to, że w ogóle wspomniałem o tym na forum, na pewno nie będę przepraszał za oczernianie czy zniesławienie, ponieważ nie jestem źródłem informacji zawartych w tym wątku.
                                              رافال
                                              Spoty
                                              Cause freedom is a lonely road
                                              My O2FL

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Panowie, nie ma co pier..lić, CS jest solidną firmą której zapewne zdarzają się różne mniejsze lub większe awarie jak z resztą w innych firmach, jak sie tnie drzewo to niestety wióra lecą... CS i inne firmy będące już jakis czas na rynku raczej dbają o klienta i w momencie awarii wychodzą na przeciw klientowi dlatego uważam aby druga strona w końcu wyraziła swoje zdanie bo tak nie moze być że formułowe ploty i legendy wpływają negatywnie na wizerunek tej czy innej firmy :!:

                                                Kto ma kontakt tel. do kolegi scania1980 :?:
                                                superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Witam
                                                  Dotarły do mnie słuchy o opisywanej w tym wątku sytuacji i po dogłębnym wczytaniu się w zamieszczane z mojego profilu wpisy winien jestem wyjaśnienie.
                                                  Jakiś czas temu miałem pewien zatarg z osobą z mojego otoczenia i powstały między nami dość toksyczne relacje. Na moje nieszczęście osoba ta miała dostęp do komputera i znajdującego się w nim pliku z różnego rodzaju hasłami i dostępami do różnych portali, systemów,itp…
                                                  Zapewne na złość zamieszczała tego typu wpisy !!! Poza tymi o których tu mowa jest jeszcze wiele innych, które dopiero dzisiaj przeczytałem na tym forum. Pomijam fakt, że miałem już wiele innych nieprzyjemności z powodu jakiś dziwnych treści zamieszczanych przez nią w innych miejscach… wpisy na forach to tylko wierzchołek góry. wszystko już zostało wyjaśnione, ale widać że jeszcze na tym forum się coś znalazło.

                                                  Pragnę z tego miejsca przeprosić firmę CompSport za powstałe zamieszanie i zapewnić, że nic innego poza super opiniami na jej temat nigdy nie słyszałem i opisana tutaj sytuacja nigdy nie miała miejsca, jeżeli kiedykolwiek będę potrzebował takich usług to nie biorę pod uwagę innej firmy.

                                                  Co do O3RS to z jej zakupu zmuszony byłem zrezygnować…nie będę tu przedstawiał tego powodów, ale jedną z przyczyn jest wyżej opisana osoba.

                                                  Nauczka na przyszłość jest taka, że należy dokładnie przyglądać się osobom z naszego otoczenie i stosować zasadę ograniczonego zaufania nawet wtedy, gdy uważamy to za bezzasadne.
                                                  Michał

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    I tym optymistycznym akcentem, kończymy dyskusję.

                                                    A koledze rafiki proponuje więcej nie być "pośrednikiem" w przekazywaniu informacji
                                                    Best ET = 13.666
                                                    Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                                                    PerfectService by DGW

                                                    http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                                                    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X