Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Foliowanie samochodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Foliowanie samochodu

    Zrob komplet dla Twojego silnika

  • #2
    Foliowanie samochodu

    Witam, w ramach wizualnej poprawy mam zamiar okleić dach skody czarną folią.

    Czy ktoś bawił się w foliowanie samochodu , bądź nawet dachu ?
    i Może polecić zaufaną firmę która potrafi to dobrze zrobić w okolicach warszawy ?

    Komentarz


    • #3
      iskierek, tu masz podobny temat - tam zapytaj
      Forum - Octavia Club Polska
      ewentualnie zapytaj tu chłopaków :
      Przyciemnianie szyb samochodowych - Strefa serwisowa
      mamy rabat na hasło OCP - jeżeli chodzi o oklejanie szyb to spokojnie mogę polecić(dożywotnia gwarancja jest)
      a z tego co pamiętam robią jakieś reklamowe oklejania samochodów, więc może dach Ci machną :szeroki_usmiech
      Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

      => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
      => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
      => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
      "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

      Komentarz


      • #4
        iskierek, mam bardzo dobrego magika na Połczyńskiej

        jak coś puszczę namiary pw
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          LUKI, puść i do mnie PW :szeroki_usmiech
          Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

          => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
          => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
          => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
          "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

          Komentarz


          • #6
            LUKI, daj namiary na "Magika". Mam do przyozdobienia bialego citigo.

            Komentarz


            • #7
              iskierek, Wally, bl,

              Auto Color Shift – Reklama na auto, oklejanie samochodów Warszawa

              Sławek 604 516 398
              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

              Komentarz


              • #8
                wiecie może jak zdemontować antene pletwe bo jest to wymogiem jeżeli chce mieć dobrze oklejony dach

                Komentarz


                • #9
                  misiek1680, długie i krótkie baciki miały przykręcaną podstawkę. A patrząc na płetwę O3 to wg mnie może być też przyklejona taśmą dwustronną.
                  obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                  wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                  Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez misiek1680
                    wiecie może jak zdemontować antene pletwe bo jest to wymogiem jeżeli chce mieć dobrze oklejony dach
                    U mnie nic nie odkręcali/odklejali, zrobili wszystko z anteną i jest elegancko wycięte i dopasowane.
                    Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja wczoraj oklejałem dach w swoim RS u tych magików.

                      🚘 Oklejanie samochodów, aut Warszawa - Ghostcar.pl

                      Komentarz


                      • #12
                        S-3, poka jak wyszło
                        "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                        Komentarz


                        • #13
                          dzwoniłem już po kilku firmach i każdy podchodzi inaczej jeżeli jest antena na dachu.jedni twierdza ze trzeba demontować bo nie będzie dobrze drudzy zupełnie co innego gadaja.sam już nie Link to u was wyglada

                          Komentarz


                          • #14
                            Co prawda nie w skodzie, a we fiacie, ale to raczej bez znaczenia: były firmy, które nie demontowały anteny i było dobrze, ale były też takie, które nie demontowały i po jakimś czasie (dość długim) wokół powiększała się dziura w folii i widać było lakier. Ja miałem demontowaną antenę, mam folię ponad 3 lata i jest idealnie.
                            "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                            Komentarz


                            • #15
                              S-3, bywasz może pod szkołą na Szadkowskiego?

                              [maro rs], naturalnym jest, że folia przy krawędziach z czasem zbiega się do środka. Przy czym skala zapewne zależy od jakości folii.
                              obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                              wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                              Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                              Komentarz


                              • #16
                                Przeciez sciagniecie tej anteny to ile 30minut wiecej pracy. A folia wchodzi pod antene, a nie jest docianan wkolo anteny
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez mamaj12
                                  S-3, bywasz może pod szkołą na Szadkowskiego?

                                  [maro rs], naturalnym jest, że folia przy krawędziach z czasem zbiega się do środka. Przy czym skala zapewne zależy od jakości folii.

                                  A bywam, bywam. Ty też?

                                  Co do fotek Maro RS jak zrobię w wolnym czasie to wrzucę.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    S-3, pomieszkuję właśnie przy szkole i widziałem kiedyś furkę na parkingu. Jeśli dobrze kojarzę to dach panoramiczny masz?. Furka faaajnie się prezentuje w tym kolorze i z czarnymi dodatkami.
                                    Czemu brak wlepki?
                                    obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                    wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                    Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez mamaj12
                                      S-3, pomieszkuję właśnie przy szkole i widziałem kiedyś furkę na parkingu. Jeśli dobrze kojarzę to dach panoramiczny masz?. Furka faaajnie się prezentuje w tym kolorze i z czarnymi dodatkami.
                                      Czemu brak wlepki?
                                      A no bo chyba jest na spotach rozdawana z tego co się orientuję, a jakoś czasu mi brakuje na wszystko i jeszcze tam nie zawitałem.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Co do anten to nieraz odkręca się po zdjęciu lampki w podsufitce.
                                        car wrapping - oklejanie samochodów

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Co myslicie na temat zabezpieczenia przedniej maski folia przed odpryskami , a przy okazji moze ciut inna wizualizacja .Mój RS jest w kolorze czarnym więc mysle nad najnowsza folia 3m carbon , co Wy na to , oklejal ktoś z Was maskę??mozecie kogos polecic ze slaska lub malopolski,pozdr
                                          Challenge

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Na forum jest gość który oklejał nową O3 w kolorze białym, ma bezbarwną folie na masce i przednim zderzaku. Nie pamiętam nicku ale jest w showroomie. Z tego co pamietam na zderzaku ze względu na kształt zderzaka wyszło to gorzej niż na masce.

                                            Natomiast co do samego pomysłu to popieram, tyle że z moich doświadczeniach z O3/Superbem miekszy lakier jest na zderzaku i tam zazwyczaj jest znacznie więcej odprysków niż na masce.
                                            JEST >>> O2FL by Lockin

                                            BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                                            BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                                            BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                                            BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Oczywiście, że warto - cały przód mam bezbarwną obłożony, dach czarną.
                                              Po prawie 2 latach widać już lekkie zużycie, ale swoje przyjęła na siebie.
                                              Jak masz trochę na to obłożone i denerwuje cię widok obitych drzwi podczas mycia auta to polecam tam też okleić

                                              Pozdro
                                              Pozdrawiam

                                              Mój Black & White

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Panowie , dzieki za odpowiedz , a czy ktos z Was zna , moze polecic kogos z malopolski badz slaska kto by porządnie to okleił??Jak pisalem planuje okleic carbonem 3m sama maske , jak by nie bylo ona jest metalowa , zderzak z tworzywa i jakies rdzawki moga pojawiac sie jedynie na masce , a oto w szczegolnosci mi chodzi.Jezeli chodzi o sam lakier pod folia to niema sie czego obawiac ze zostanie jego powloka w jakis sposob naruszona??Pozdrawiam
                                                Challenge

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Specnaz
                                                  Panowie , dzieki za odpowiedz , a czy ktos z Was zna , moze polecic kogos z malopolski badz slaska kto by porządnie to okleił??naruszona??Pozdrawiam
                                                  Ja firmówkę robiłem pół roku temu tutaj: Car-folie.pl - Oklejanie aut, Zmiana koloru aut folia, pełne oklejanie, reklama na pojazdach - w Jaworniku koło Myślenic, mają nową siedzibę koło Orlenu. Wprawdzie robili mi tylko loga i naklejki na auto, ale od ręki, szybko i sprawnie. Pytałem ile kosztuje oklejenie całej O2 combi, to powiedzieli, że w zależności od użytej folii 3-5 tysiaka.
                                                  Piter
                                                  tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
                                                  KM i Nm dołożył gregor10

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X