Ładowarka bezprzewodowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gibon130
    Classic
    • 2014
    • 35
    • Octavia IV (NX3)

    Ładowarka bezprzewodowa

    Witam! Czy ktoś montował ładowarkę bezprzewodowa. Zastanawiam się czy jeśli kupie oryginalna ładowarkę z rozbitka trzeba będzie coś przerabiać w instalacji czy wszystkie kabelki będą pasować. Mam standardowe 2 gniazda usb c?
  • MAndrzej
    Ambiente
    • 2018
    • 129
    • Octavia IV (NX3)
    • CZDA 1.4 TSI 150 KM

    #2
    Oryginalna ładowarka bezprzewodowa jest za słaba jeżeli bezprzewodowo używasz AA nie nadąża ładować, Tylko po kablu jest OK.

    Komentarz

    • Fotbrenda
      Classic
      • 2024
      • 1

      #3
      Pytanie nie było o AA a o możliwość podłączenia. Sam jestem zainteresowany. Czy mógłby ktoś pomoc?

      Komentarz

      • MAndrzej
        Ambiente
        • 2018
        • 129
        • Octavia IV (NX3)
        • CZDA 1.4 TSI 150 KM

        #4
        Jeżeli kupisz oryginalną to wszystko pasuje pod warunkiem że w Twoim aucie jest instalacja jeżeli jej niema to kupujesz obojętnie jaką i podłączasz do jednego z gniazd usb i działa

        Komentarz

        • warmik
          Classic
          • 2024
          • 8
          • Octavia IV (NX3)

          #5
          Mam u siebie fabrycznie zamontowaną, co prawda testuje dopiero 2 dni. Maba (tak nazwana bo czarna ) dopiero odebrana, ale moje pierwsze spostrzeżenie, kurcze jak to się grzeje. Po godzinie jazdy telefon gorący, że aż parzy. Zamawiam uchwyt po miedzy nawiewy i ładowarkę Magsafe.

          Komentarz

          • MAndrzej
            Ambiente
            • 2018
            • 129
            • Octavia IV (NX3)
            • CZDA 1.4 TSI 150 KM

            #6
            posiadam też indukcję oryginalną, grzeje się i przy androidzie auto połączonym bezprzewodowo nie nadąża ładować. Używam po kablu i jest OK. Myślałem o wyjęciu tej oryginalnej i wstawieniu jakiejś lepszej w to samo miejsce.

            Komentarz

            • gibon130
              Classic
              • 2014
              • 35
              • Octavia IV (NX3)

              #7
              Dzięki wielkie za informacje. Wiem już że nie ma co sobie tym zawracać głowy. Pozdrawiam

              Komentarz

              Pracuję...